Kocaeli Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı

Golden Palace Düğün Sarayı Hakkında

Kocaeli ilinin Çayırova ilçesinde bulunan Golden Palace Düğün Sarayı, özenle hazırlanmış salonuyla hizmet veriyor. Dekorasyon konusunda titizlikle çalışan düğün salonu farklı mekan giydirme seçenekleri sunuyor. Amaçları çiftlerin mutluluğu olan salon davet gününün özel olması için elinden geleni yapıyor. Yemekli menü seçenekleri ile düğün paket fiyatları 5000 TL'den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

İhtişamlı bir davet hayali kuranların ilk adresi Golden Palace oluyor. Profesyonel ekip çiftlerin isteklerini eksiksiz yapmaya özen gösteriyor. Mekan geniş, ferah davet salonu sunuyor. Altın rengi ve beyaz rengin uyumu ile zarif bir ortam yaratılıyor.

Mekan 1000 davetli ağırlama özelliği ile de geniş bir kapasiteye sahip olduğunu gösteriyor. Geniş dans pisti sayesinde tüm davetliler eğlenceye ortak oluyor.

Golden Palace Düğün Sarayı Fiyatları

Düğün salonu fiyatları kişi başı hafta içi yemekli fiyatları 50 TL’den az, hafta sonu 50 - 100 TL civarında bulunuyor. Yemeksiz davetler de ise yine 50 TL altında bir fiyat yelpazesi sunuluyor. Mekan istek ve hizmetlere göre fiyat belirtiyor.

Daha detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ‘’Fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla mekan hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Size özel fiyatları öğrenmek için ‘’Ücretsiz teklif al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Mekan içi led ışık gösterileri, ışık ve sahne hizmeti konularında profesyonel hizmet veriyor. Mekan konsepte uygun giydiriliyor ve gelin yolu süsleniyor. Fotoğraf ve video çekimleri ile her anınız ölümsüzleştiriliyor. Dj ve müzik grubu temini eğlencenin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlıyor.

Golden Palace menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile damak tadına uygun ikramlar seçebiliyorsun. Organizasyon sorumlusu düğünün her detayıyla sizin için özenle ilgileniyor. Düğün salonu mekanı aynı zamanda; mezuniyet töreni, kutlamalar, davetler, nişan, kına gibi farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Golden Palace Düğün Sarayı Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde hizmet sunmaya ve takdir toplama devam ediyor. Mekan şehir içinde olduğu için ulaşım sağlayabilmek oldukça kolay oluyor. İster toplu taşıma kullanarak isterseniz de özel aracınız ile mekana ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın açık adresi şu şekildedir: Özgürlük Mahallesi, Rahmi Dibek Caddesi, No:103, 41420 Çayırova/Kocaeli.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanı aynı zamanda; mezuniyet töreni, kutlamalar, davetler, nişan, kına gibi farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı mekanın avantajları arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan içi led ışık gösterileri, gelin yolu, servis hizmeti, fotoğraf hizmeti, mekan giydirme, müzik ve DJ hizmeti, ses, ışık, sahne hizmeti, organizasyon hizmeti gibi çeşitli hizmet seçenekleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanında menü seçimi, tadımı ve yemek servisi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Video ve fotoğraf çekim hizmeti bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1000 kişilik kapalı mekanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın dj ve müzik grubu temin ediyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekan ihtiyaca ve damak tadına göre menü değişikliği yapıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın şık bir dekorasyonu bulunuyor.

Golden Palace Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Golden Palace Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Golden Palace Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Golden Palace Düğün Sarayı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Golden Palace Düğün Sarayı kapalı alan kapasitesi 300 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz