Golden Palace Düğün Sarayı

Aşkın en güzeline “evet” derken yanınızda olmak istiyoruz! Kendi hayalleriniz doğrultusunda planladığınız bir düğün gecesine hazırsanız; Golden Palace Düğün Sarayı her anını keyif içinde yaşayacağınız doyulmaz anlar vaat ediyor. Tabi ki vaat etmek ile kalmıyor tüm sözlerimizi faaliyete geçiriyoruz. Yıllardır aynı şekilde gerçekleştirilen eğlenceden uzak ve bir o kadar da yorucu olan düğünleri unutun! Çünkü artık Golden Palace Düğün Sarayı ile sıradan düğünler kalmayacak!

Özel danslar ile daha da şenlenecek gecenize gelin çıkış anında konfetiler ve sis gösterileri de damga vuracak!  Düğün sonunda sizin seçtiğiniz düğün hediyelikleri de sevdiklerinize dağıtılarak büyük mutluluğun hediyesi olarak sunulacak!

Golden Palace Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında hizmet kapasitesi bulunan salonumuzda açık ve kapalı olmak üzere iki mekan bulunmaktadır. Yazın ve bahar aylarında açık mekanımızı tercih edebilir masmavi gökyüzünü bu aşka şahit edebilirsiniz. Ferah ve pist çevresinde kolon bulunmayan salonumuz lüks malzemeler ile dekore edilmiştir. Organizasyon yöneticimiz ile tasarlayacağınız düğününüzde masaların üzerinde renkli dev çiçekler tasarım anlayışını alışılmışın dışına çıkaracaktır. Salon içerisinde bulunan 2 tane palmiye ağacı alışılmışın dışına çıkmanın en güzel örneği olacaktır.

Masaların üzerindeki suplalar çiçek renklerine uygun olacak suni peçetelikler ve peçetelik yüzükleri bu şık masanın ilgi çekici detayları olacak. Gelin ve damadımızın çıkış anına orkestramızda eşlik edecek ve ilk dansın ardından sevenleri de mutlu çiftimize eşlik edecek. Takı merasimi istemeyen konuklarımız için takı sandığı tasarlanacak.

Yemekli organizasyonlarda istediğiniz menü aşçılarımız tarafından hazırlanıyor ve servis konusunda uzman ekibimiz tarafından konuklarınızın masalarını süslüyor. Masa detayları isteğiniz doğrultusunda yeni düğün trendlerine uygun olarak hazırlanıyor ve düğün anında aklınızda tek bir soru işareti kalmıyor. Hijyen kurallarına dikkat edilerek hazırlanan bu menü sizlere şık bir restorandaymış hissi yaşatacak.

Düğün konvoyunuzu gerçekleştirdikten sonra düğün salonu önünde de sevdikleriniz ile davul zurna eşliğinde dans edebilir düğününüz başlamadan eğlenceyi başlatabilirsiniz ! Düğün hazırlanma odasında da edeceğiniz danslarla geceye tamamen hazır olacaksınız. Pist etrafındaki sis gösterileri de bu dansları destekleyecek.

Golden Palace Düğün Sarayı Nerededir? Golden Palace Düğün Sarayına Nasıl Gidilir ?

Ankara’nın Mamak bölgesinde bulunan masal bir düğün yaşayacağınız Golden Palace Düğün Sarayına ulaşmak için özel aracınız ile D200 karayolu üzerinden yaklaşık 35 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya O-20 karayolu ile 50 dakikada ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz numune hastanesinden kalkan 398-3,369,397 numaralı otobüsler ile yarım saat ile ara ile salonumuza rahat bir ulaşım sağlayacaksınız.

Aşkınıza ev sahipliği yapacak bu aşk dolu organizasyonu gelin hep birlikte tasarlayalım. Sohbet ve güler yüz eşliğinde sizlere uygun fiyatlar ile bu geceyi hep beraber yaşayalım!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ulaşımının kolaylığıyla göze çarpıyor Golden Palace. Harika bir ambiyansı var buranın. Konukların da görüşlerini aldık düğün esnasında ve sonrasında. Terasın manzarasının çok iyi olduğunu söyledi herkes. Geniş, ferah bir mekan. Stresimizi asla hissettirmedi. Kalabalığa rağmen hiçbir sıkıntı olmadı. Tam tersi herkes halinden memnundu. Biz de öyle…

  2. Puan

    Merhabalar öncelikle. Biz de Golden Palace’ta hayatlarını birleştiren şanslı çiftlerden birisiyiz. Burayı seçtiğimiz için bir dakika bile pişmanlık duymadık. Düğünün başından sonuna kadar tüm ekibin performansı takdir edilesiydi gerçekten. İkramlar çok tazeydi, tatmaya doyamadık. Ulaşımı da bir o kadar rahat. Bu mekanda yok yokkk…

  3. Puan

    Düğünümüz için dikkat ettiklerimizin en başında konum, davetlilerin ulaşımıydı. Bu açıdan Golden Palace tercihimiz oldu. Tüm katılımcılar kolayca ulaşımını sağlayabildiler. Hiçbir sıkıntı yaşanmadan dünyaevine girdik, teşekkürler Golden Palace ailesi.

Yorum yaz