İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Mini van kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama

Golden Line Hakkında

Golden Line, düğün salonuna giden yolculuğu sizin için unutulmaz kılıyor. İstanbul Beşiktaş ilçesindeki kolay ulaşılır konumu ve cep yakmayan fiyatları ile firma, gelin arabası kiralamak isteyen çiftlerin ilgisini çekiyor. Firmanın 400 TL'den başlayan fiyatları ve daha detaylı iletişim bilgisi için, yazımızın devamına göz atın.

Özellikleri

Firma, son model lüks araçları ile dikkat çekiyor. Bu araçlar düğün yolculuğu kusursuz olsun diye özel olarak tasarlanıyor. Filosundaki hiçbir araç diğeriyle aynı olmayan firma gelin ve damat adaylarına ne kadar özel olduklarını hissettiriyor. Bu his, çiftlere tahsis edilen özel şoförle de katbekat artıyor. Şoförlü gelin arabası kiralama hizmetinde sorun yaşanmaması için çalışanlar özel olarak eğitilmiş ve çeşitli testlere tabi tutulmuş insanlardan seçiliyor.

Golden Line, BMW X5 gibi geniş araçlar ile, geniş aileye sahip bireyleri de unutmuyor. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaştığınız bu araçları şehir dışına çıktığınızda yanınızda götürmeniz de mümkün oluyor. Düğün sonrası kiralama hizmetiyle, firmanın araçları balayı yolculuğunuzda da sizleri yalnız bırakmıyor.

Golden Line Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Firmanın fiyatları da en az sunduğu olanaklar kadar yüz güldürüyor. Daha sade bir gelin arabasından yana olanlar için şirketin başlangıç paketi fiyatları 400 TL alt sınırından başlıyor. Düğün gününde şatafattan yana çiftler içinse her şey dahil paketler kapısını 600 TL gibi fiyatlardan açıyor. Tüm detayların önceden düşünüldüğü konforlu bir araba istiyorsanız “Fiyat Teklifi Al” formunu hemen doldurun!

Olanakları

Golden Line Rental, gelin arabası kiralama konusunda geniş olanakları ve gelişmiş bir hizmet ağını bünyesinde barındırıyor. Firma yalnızca düğün konusunda değil, nişan, gelin alma, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyonlar için de hizmet verebiliyor. Özel günlerinde firma ile çalışmak isteyen çiftlerin yetkililer ile yaklaşık bir ay öncesinden iletişime geçmesi yeterli oluyor. Firma, çalışmalara iletişime geçtiğiniz an başlayarak, düğün gününüzde seçtiğiniz aracı tüm hazırlıkları yapılmış şekilde adresinize getiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş konumunda hizmet veren Golden Line Rental, Etiler gibi oldukça lüks bir semtte bulunuyor. Semte taksi, otobüs, metro ve şahsi araçlarla ulaşılabiliyor. Tercihlerini toplu taşımadan kullanacak eş adayları 43R , 559C , 59R , 59RS ve M6 metroyu gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Taksi ve şahsi araçlar için ise çiftler “Nispetiye Cad. Birlik. Sok. Akyıldız Sit. C Blok D:9 Etiler / İstanbul / Beşiktaş” adresini navigasyon cihazlarına girebilirler.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma, İstanbul ilinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Reklam, dizi, film çekimleri, söz, nişan, kına sünnet ve buna benzer etkinlikler için araç kiralanmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Uzun dönem araba kiralama hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Farklı modellerde araç ve özel şoför tahsisi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Lüks araç ile evden alınma ve istenilen yere götürülme seçeneği mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Araçlarda farklı dekorasyon uygulamaları kullanılabilir. Çiçek ve tül seçimi, tamamen çiftlerin fikirlerine göre ayarlanmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

Aracın teslim süresi bir aydır.

Golden Line organizasyon fiyatları ne kadar?

Golden Line organizasyon fiyatları Golden Line organizasyon fiyatları Golden Line organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Golden Line Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Golden Line

Yorum yaz