Golden Life Düğün Salonu

Golden Life Düğün Salonu, yaşamınızın en anlamlı gününde sizlere hizmet vermek için bekliyor. İstanbul’un Bahçelievler semtinde bulunan salon; düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet balosu gibi farklı organizasyonları düzenleyebilmek için gerekli altyapıya sahip. Geniş ve ferah görünümü ile salonda dilediğiniz gibi eğlenirken, mutluluğunuzu dostlarınız ile paylaşmanıza olanak sağlayacak. Golden Life Düğün Salonu, siz isteyin biz yapalım mottosuyla çalışır. Taleplerinizi iletin ve gerisini salonun bu alanda uzman ekibine bırakın. Bütün istekleriniz düğün gününüzde eksiksiz bir biçimde hazırlanmış olacak. Salonun güler yüzlü ekibi sizlerin ve konuklarınızın rahat etmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.

Salonun Hizmetleri

Düğün salonu, tören sırasında fotoğraf çekimi, DJ grubu, slayt gösterisi, yemek ve ikram servisi hizmetleri sunar. Bunlar arasından dilediğinizi seçerek organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Konuklarınızın ağırlanma biçiminden kuşkunuz olmasın. Golden Life Düğün Salonu’ndan memnun ayrılmamanız mümkün değil. Dilerseniz bu hizmetler arasından birkaçını, dilerseniz tamamını talep edebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleri en son teknolojiye sahip makineler ile yapılır. Böylece doğru ve yıllar sonrasına kalacak görüntüler elde edilir. DJ grubu salonda bulunan kitlenin nabzına göre çalma listesini sürdürür. Tabi listede sizin de önerilerinize kulak vererek. Düğün öncesi dilerseniz organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz. Salon ile eş zamanlı yapılacak programların tamamı bu firma tarafından yürütülebilir. Ayrıca organizasyon firmaları sizlere hem özgürlük hem de zaman kazandırır.

Bütçe Dostu Fiyatlar

Salon düğünü hazırlıkları aşamasında çiftlerin önünde duran konulardan biri de fiyatlardır. Golden Life Düğün Salonu bu konuda çiftleri son derece memnun edecek bir fiyat politikası izler. Salonun fiyatları seçeceğiniz içeriğe ve taleplerinize göre değişiklik gösterir. Yemek menüsü fiyatları doğrudan etkileyecektir. Catering firması ile çalışmak isteyenler için de farklı bir fiyatlandırma yapılır. Paket fiyatlar dahilinde de hizmet alabilirsiniz. Fiyat ve kalite aralığında karşılaştırma yapıldığında uygun fiyatlarla alacağınız mükemmel hizmetin sizleri hoşnut bırakacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğlenceye Doyun

Salonun düzeni, ses ve ışık sistemi eğlencenizi ikiye katlayacak. Hayallerinizde olandan daha fazla eğlenceye ulaşabileceğiniz bu salondan düğün sonunda yüzünüzde gülücükler ile ayrılacaksınız. Her bir öncesinde ayrıntının ince ince planlanmış olması, düğün töreni sırasında aksaklık yaşanmasının da önüne geçecektir. Seremoni hangi amaçla yapılmış olursa olsun her birinin kendisine has özelliklerini kurgulayabilmek gerekir. Golden Life Düğün Salonu, organizasyonunun çeşidine göre planlamayı yaparak misafirlerin maksimum eğlenceye ulaşmasını sağlar.

Kolay Ulaşım

Düğün salonları için kolay ulaşılabilir olmak büyük bir avantajdır. Bahçelievler bölgesine İstanbul’un birçok noktasından ulaşım rahatlıkla sağlanması nasıl gidilir sorununu da ortadan kaldırır. Metro ve toplu taşıma araçlarının birbiri ile olan bağlantısı bölgenin kolay gelinebilen bir lokasyon olmasının temelini oluşturur. Dileyenler bu geniş ulaşım ağından faydalanabilirler. Dileyenler ise özel araçları ile Golden Life Düğün Salonu’na ulaşım sağlayabilir. Özel araçların parkı noktasında konuklarınız sıkıntı yaşanmaz.

Düğün Dışındaki Organizasyonlar

Golden Life Düğün Salonu düğün dışındaki organizasyonlarınız için de hizmet verir. Düğünden önce kına gecesi, ondan çok öncesinde nişan, kokteyl, sünnet, mezuniyet ya da diğer toplantılarınız için Golden Life Düğün Salonu’ndan faydalanabilirsiniz. Düzenlenecek organizasyona göre salon içerisinde ayrı bir biçimlendirme yapılabilir. Salon yetkilileri sizlere bu konuşa dilediğiniz yardımı sunacaktır.

Golden Life Düğün Salonu’nun Ayrıcalıkları

 • Kolay ulaşılabilir ve alternatif güzergahlardan gelinebilen lokasyon
 • Uygun fiyat, seçeneklere göre fiyatlandırma
 • Paket fiyatlar ile daha ekonomik çözümler
 • Farklı organizasyonları düzenleyebilme şansı
 • Fotoğraf çekimi ve DJ grubu hizmeti
 • Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan töreni, mezuniyet balosu düzenleyebilme şansı
 • Golden Life Düğün Salonu’nun profesyonel bakış açısı

Paket Fiyatları: Seçime göre değişiklik gösterir.

Otopark: Park sorunu yok.

Firmanın Verebileceği Hizmetler: Fotoğraf, DJ Grubu, Orkestra

Mekan Özellikleri: Kapalı mekan, geniş salon.

Lokasyon: Merkezi lokasyon.

Organizasyon Türleri: Düğün, kına gecesi, sünnet, toplantı, mezuniyet balosu.

Adres: Mustafa Kemal Paşa Cad. No: 130 Bahçelievler/İstanbul

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nşanım buarad oldu. Akrabalar ve yakın arkadaşlarla çok güzel eğlendik. Hizmet kalitesi süper fiyatı uygun. Hemen görün derim.

 2. Puan

  kına gecemi burda gerçekleştirdim çok güzel geçti herşey eksiksiz di düyünümden önce çk iyi sitres atım teşekkürler

 3. Puan

  Bahçelievlerde fiyat ve performans açısından en iyi uygun düğün salonu tüm çiftlerin bir gidip görüşmesini öneririm

Yorum yaz