Golden Başkent Düğün Salonu Hakkında

Golden Başkent Düğün Salonu özel gününüzü sizler ile beraber yaşamak için Ankara Mamak’ta kapılarını araladı.

Golden Başkent Düğün Salonu özel gününüzü yaşamak isteyeceğiniz bir işletme olabilir. Mavi ve beyazın başrol olduğu salonda konforunuz yanınızdan bir dakika bile ayrılmayacaktır.
Özel gününüzü nasıl geçirmek isterseniz Golden Başkent Düğün Salonu bu imkanı sunuyor. Dizaynı bulunduğunuz mevsime göre veya isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

İsterseniz terasta, isterseniz salon içerisinde Golden Başkent Düğün Salonu sizleri ve misafirlerinizi ağırlayabilir. Yani Golden Başkent Düğün Salonu’nun 2 adet salonu bulunmaktadır. Birisi teras katta diğeri ise içeride yer alır.
Teras katın şehir manzarası ön plandadır. Büyük camları olan bir davet salonudur.

Kapasitesi 500 – 750 kişidir. Her iki salon da eşit imkanlara sahiptir.
Pist alanı yeterince geniştir ve misafirleriniz diledikleri gibi eğlenebilirler. Ayrıca salonların balkonları bulunur ve bu durum sigara içen misafirleriniz için size büyük bir avantaj sağlar.

Salonu istediğiniz gibi dizayn etmekte özgürsünüz. Fakat salonu çok beğeneceğinize ve hiçbir oynama yapmak istemeyeceğinizi emin olabilirsiniz. Size yardım etmek için yanınızda sürekli bir yardımcı bile bulunur.

Size Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

Siz içerideyken arabalarınızı düşünmemeniz için sizlere ve misafirlerinize özel bir otopark bulunmaktadır. Gecede bir sürpriz ile karşılaşmamanız için en önemli olan şey jeneratör. Gecenize renk katması için ışık gösterisi ve sinevizyon. Üşümeyin ya da terlemeyin diye sıcak – soğuk klima, özel misafirleriniz için engelli girişi imkanı sunar.

Sizinle beraber herkesin özel gününüze eşlik etmesi için internet canlı yayını, lazer gösterisi yapılmaktadır.

Her zaman güvende hissetmenizi sağlayacak güvenlik elemanı ve güvenlik kamerası, ortama renk ve neşe vermek için konfeti ve volkan, salona giriş için ise asansör imkanları vardır.

Salon Hizmetleri Nelerdir?

Kulağınız sadece bir sese aşina olmasın ve sıkılmayın diye 3 grup sanatçısı, 1 piyanist, kuru pasta, küçük pizzalar ve kanepe servisi, düğünlerimizin olmazsa olmazı 7 katlı yaş pasta, 40 poz resim hakkı (13x18 ebatlarında), anınızı ölümsüzleştirmek ve o an kaçırdıklarınızı tekrar izlemek için video çekimi mevcuttur.

Her masada meşrubat ve şamdan, gelin yolu, slayt gösterisi, garson hizmetleri de vardır.

Menü Fiyatları Ne Kadardır?

Menü fiyatları 3500-7000 TL arasındadır. Bazı durumlara göre de farklılık gösterebilir. Bu tür organizasyonlarınızı asla son güne bırakmayın ve önceden planlayın. Daha geniş bir bilgiye sahip olmak isterseniz iletişim kısmından yetkili kişi ile konuşup gününüzü planlayabilir ve net bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İşletmeye ulaşım oldukça kolaydır. İster kendi arabanız ile ister toplu taşıma ile kısa süreler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Özel aracınız ile Sincan tarafından geliyorsanız Sincan Temelli Yolu üzerinden ve Ankara Çevre Yolu/O-20 üzerinden yaklaşık olarak 1 saatte Golden Başkent Düğün Salonuna ulaşmanız mümkündür. Eğer toplu taşıma ile geliyorsanız Fırat Caddesi Mati Sokak girişinden 507-2 ve 297-3 numaralı otobüslerle işletmeye yaklaşık 1 saat 30 dakikada ulaşmanız mümkündür.

Eğer özel aracınız ile Pursaklar’dan geliyorsanız 3 tane seçeneğiniz vardır. Ankara Çevre Yolu/O-20 yolu, Bostancık yolu veya Turgut Özal Bulvarı/D200 üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Trafiğe takılmadan işletmeye ulaşmanız için en yararlı yol Turgut Özal Bulvarı/D200 yoludur. Yaklaşık 25-26 dakika içinde salonda olabilirsiniz.

Pursaklar tarafından toplu taşıma aracılığı ile geliyorsanız Pursaklar Aile Yaşam Merkezi önünden her 15 dakikada bir kalkan 487-3, 492-1, 297-3 numaralı otobüslere binerek yaklaşık 1 saatte Golden Başkent Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz.

Sizler en güzel günlerinizin sonunda Golden Başkent Düğün Salonu memnuniyetle ve mutlulukla veda ederken, sizin bir sonra ki organizasyonunuz için tekrardan sizleri görmeyi bekliyor olacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Golden Başkent Düğün Salonu mamaktaki en gözde salonların başında geliyor. Bizde adete uyduk. İyiyi ki de öyle yapmışız. Düğünümüz harikaydı. Yüzde yüz içimize sinen bir düğün oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  2. Puan

    Golden başkent düğün salonu gerek hizmetleri gerekse şahane salonuyla bizi çok memnun etti aldığımız hizmet de gayet güzeldi fiyatları da gayet uygun teşekkür ederiz

Yorum yaz