Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Gold Salon Hakkında

Gold Salon, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyor. Şehir merkezinde bulunan mekanda farklı konseptlerde düğün ve özel davetler düzenleniyor. Yemekli ve yemeksiz davetler seçiminize göre hazırlanıyor. Fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikler ve Kapasite

Gold Salon’un 750 kişilik konuk kapasitesi ile kalabalık organizasyonlar düzenlenebiliyor. Açık ve kapalı olmak üzere farklı alanları bulunan mekanın kolonsuz salonu ile davetler konforlu şekilde gerçekleşiyor. Açılır kapanır tavanı ile her koşul için hazır olan mekanın rahatça vakit geçirebileceğiniz terası da mevcut. 100-150 araç kapasitelik engelli girişli otopark sayesinde alan sıkıntısı çekmiyorsunuz. Vale hizmeti sayesinde de zamandan tasarruf sağlıyorsunuz.

Profesyonel şekilde hazırlanmış ışık, ses ve sahne hizmeti düğün ve davetlere canlılık kazandırıyor. Şık alanı ile dikkat çeken salon, davet tipi ve konsepte göre süslenebiliyor.

Olanaklar

Gold Salon, davetleri yemek servisi ile taçlandırıyor. Birbirinden lezzetli menüler, deneyimli aşçılar tarafından hazırlanırken çocuklara için ayrı menü seçeneği bulunuyor. Özel davetiniz öncesinde menüyü tadıp içeriğinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Böylece misafirlerinizin damak zevki için kontrol sizin elinizde oluyor.

Sunduğu olanaklarla kusursuz bir davete uygun ortam sağlayan mekanda, fikir alışverişi ve planlama yapabileceğiniz organizasyon sorumlusu bulunuyor. Dilerseniz siz de organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Mekanın öne çıkan özelliklerinden birisi de aynı anda birden fazla düğün yapabilme olanağı sağlaması oluyor. En özel anlarınızı ölümsüzleştirmesi için de fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Gold Salon’da düğünün yanı sıra açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi pek çok farklı etkinlik gerçekleştirilebiliyor.

Gold Salon Bursa Düğün Davet Fiyatları

Farklı detaylara sahip hizmetleri ve merkezi konumuyla öne çıkan salonda çeşitli konseptlerde davetler veriliyor. Yemeksiz paketin fiyatları 10.000 TL’den başlarken yemekli davetler için fiyatlar 50-80 TL arasında değişiyor.

Salon hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Yol Tarifi

Nilüfer'de bulunan Gold Salon’a merkezi konumu sayesinde kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ankara Ulubatlı Hasan Yolu üzerinde yer alan salona toplu taşıma ve kişisel araçlarınız ile rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Odunluk, 16110 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gold Salon’da düğünün yanı sıra açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi pek çok farklı etkinlik gerçekleştirilebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda yemek servisi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda açık ve kapalı davet alanı bulunuyor. Açılır kapanır tavan, kolonsuz salon ve teras gibi özellikler mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 24:00'te sona eriyor.

Gold Salon düğün fiyatları ne kadar?

Gold Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gold Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Gold Salon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gold Salon açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz