Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu Hakkında

Göl Seyir Düğün Salonu, Çubuk kır düğünü mekanları arasından 1750 kişilik kapasitesi ile sıyrılıyor. Geniş çaplı bir düğün organizasyonu yapmak isteyen Ankaralı çiftler tarafından tercih edilen Göl Seyir Kır Bahçesi, kapalı salon da bulunduruyor. 10 TL’den başlayan kişi başı düğün fiyatları ile hizmet veriyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasite

Kır bahçesi ve düğün salonu olmak üzere 2 etkinlik alanı barındıran mekan, 750 araçlık bir otopark alanı da bulunduruyor. Özel güvenlik ile korunan otopark alanı, içerisinde vale hizmeti de bulunduruyor.

1000 kişi kapasiteli kır bahçesi, ferah ve natürel temalı bir kır düğünü organizasyonu için kapılarını açıyor. 750 kişi kapasiteli düğün salonu ise kış aylarında büyük rağbet görüyor. Kına gecesi, nişan & söz töreni için de kullanılan düğün salonu, minimal organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Düğün özelindeki süsleme ve dekorasyonu ile dikkat çeken Göl Seyir Düğün Salonu, masa ve sandalye giydirmeleri hizmeti de sunuyor. Şamdan, supla ve çiçek aranjmanları konusunda da çeşitlilik sunan mekan, her iki alanında da beyaz renk tonları kullanıyor. Tiffany kesim sandalyeleri ve yuvarlak masa düzeni ile dikkat çeken mekan; gelin tagı, gelin yolu gibi dekorasyonlara da sahip.

Sunulan Hizmetler

Organizasyon danışmanlığı ve sorumluları ile dikkat çeken Göl Seyir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Kır düğünü öncesindeki görüşmeler ile hayallerinizi dinleyen etkinlik sorumluları ekibi, bu düşüncelerinizi sahaya aktarıyor. Dekorasyon ve süsleme konusunda geniş bir katalog sunan mekan, en ufak detayları bile sizin seçiminize bırakıyor.

Seçiminize bırakılan diğer bir konu ise; yemek & kokteyl menüleri. Göl Seyir mutfağı tarafından menü tadımı ve menü değişimi sizlere sunulmuş olanaklar arasında yer alıyor. Kır düğünü organizasyonu öncesi Çubuk konumundaki mekanı ziyaret ederek menü tadımı yapabiliyorsunuz.

Göl Seyir Düğün Salonu Çubuk Kır Düğünü Fiyatları

Yemek veya kokteyl düzeninde düğün hizmeti veren Göl Seyir Çubuk, fiyatları da bu konseptlere göre belirliyor. Hafta içi ve hafta sonu olarak değişen kişi başı düğün fiyatları, isteklerinize ve ek taleplerinize göre de şekillenebiliyor.

Göl Seyir kır düğünü fiyatları ortalama olarak 10 TL ile 50 TL bandında seyrediyor. Güncel kır düğünü fiyatı için ise “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamanız ve formu doldurabilirsiniz.

Göl Seyir Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aşağıda açık adresi bulunan mekana, 487 ve 487-3 numaralı toplu taşıma hatları vasıtası ile gidebilirsiniz. Sünlü Mahallesi mevkiinde yer alan mekana özel araçları ile ulaşım sağlamak isteyen konuklar için ise açık adres şu şekilde; Sünlü Mahallesi, Ankara Bulvarı, No:449, Çubuk / Ankara.

Sorular

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Göl Seyir Düğün Salonu bünyesinde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı çalışmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menüleri haricinde; vegan, vejetaryen ve çocuk spesiyalleri hazırlanmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmetleri 23.30'a kadar, müzik programı ise 23.00'a kadar devam etmektedir.

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu  düğün fiyatları ne kadar?

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu  düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu  düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu  Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi ve Balo Salonu  açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Misafir olarak gittik hem personel hem servis anlayışı çok iyiydi kesinlikle gidecek arkadaşlara öneririm pişman olmazsınız

 2. Puan

  Biz Göl Seyir Çubuk’un kapalı alanında nişanımızı yaptık. Her ama her şey harikaydı. Mekanın atmosferi çok hoş, çalışanlar güler yüzlü. Verdikleri emekler için herkese teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Biz düğünümüzü burada yaptık. Gerek ilk toplantımızda gerekse düğün anında ve hatta düğünden sonra bile öyle ilgili davrandılar ki. Öyle güler yüzlü bir personelle çalışmanın keyfi inaın başka bir şeyde yok. Her şey hayallerimizdeki gibi güzeldi, çok teşekkür ederiz.

 4. Puan

  En özel günümüzde buradaydık ve ilgileri sayesinde çok daha özel bir güne dönüştü. Tüm süreç boyunca yanımızda oldular ve her şey mükemmel oldu. Verilen emeklere, herkese teşekkür ederiz.

 5. Puan

  Biz burayı kına gecesi organizasyonu için tuttuk. Mekana hayran kaldık. Kır düğünü konsepti deyapabiliyorsunuz, kapalı alanı da var. Kına için de çok uygun olduğunu düşündük. Yöneticisinin ilgisinden de çok memnun kaldık. Heyecanla bekliyoruz.

 6. Puan

  Mekanın ayrı bir havası var.Masalsı bir zerafet kokuyor her yer.Ablamın düğününü burada yaptık ve çok memnunuz.Sözlüm ile bu mekanı tercih etmeyi kafamızda kararlaştırdık.Şimdiden heyecanlıyız ve o günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum yaz