İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
160 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
180
Min
180
Max
Açık Davet Alanı
320
Min
320
Max
Kır Bahçesi Alanı
320
Min
320
Max
Havuz Başı Davet Alanı
150
Min
150
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Göl kenarı
 • Kır bahçesi
 • Kış bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Göl Restaurant Hakkında

Göl Restaurant nikah sonrası yemek etkinlikleriniz için İstanbul Küçükçekmece konumunda sizi bekliyor. Nikah sonrası eğlencesi için açık ve kapalı davet alanları sunuyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile her bütçeye uygun paket seçenekleri bulunuyor. Nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 160 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Göl Restaurant açık ve kapalı davet alanları ile butik etkinlikler için birçok seçenek sunuyor. Açık davet alanı 320 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kapalı davet alanı ise 180 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Havuz başı alanda eğlence organize etmek isteyen çiftler için ise 150 konuk kapasiteli bir alanı bulunuyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz davet alanları ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma şekli sunuyor.

Şehir merkezindeki mekana ulaşım oldukça kolay konuklarınız için otopark hizmeti de veriliyor. Kolonsuz , yüksek tavanı ve açılıp kapanabilen çatısı ile ferah bir ortamı bulunuyor. Kır bahçesi ve kış bahçesinin manzarası davetine eşlik ediyor. Göl kenarında keyifli bir nikah sonrası yemek organizasyonu ile unutulmaz anlar yaşıyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

Göl Restoran mekan süslemesi ile dilediğin konsepti tasarlıyor. Nikah sonrası yemek için servis takımları masalardaki yerini alıyor. Masa süsleme ve dekorasyon uyum içinde oluyor. Organizasyon sorumlusu sizinle nikah sonrası eğlencesi için detaylı bir planlama yapıyor. Karşılama hostesi ile başlayan eğlence dj ve müzik grubunun performansı ile devam ediyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile konuklarınız dilediğiniz lezzetleri ikram edebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemekleri, zeytinyağlı mezeleri ve mevsim salatları arasından dilediğinizi seçiyorsunuz. Konuklarınız için farklı lezzetler kokteyller hazırlanıyor. İçecek barı hizmeti ile alkollü ve alkolsüz içecek servisleri yapılıyor.

Göl Restoran & Cafe Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile restoranda nikah sonrası yemek fiyatları 160 TL’den başlıyor. Yemekli fiyatları 250 – 300 TL arasında, kokteyl ise 160 – 180 TL bandında yer alıyor. Her bütçeye uygun nikah sonrası eğlence paketi bulunuyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Göl Cafe Restaurant merkezi konumu ile konuklarınıza ulaşım konusunda kolaylık sağlıyor. Marmaray Halkalı – Gebze ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor. Dilerseniz 89, 98 ve 769 numaralı otobüs hatları ile de gidebilirsiniz. Açık adres: Halkalı Merkez, Turgut Özal Bulvari No:16, Küçükçekmece/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf, müzik.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

01.00

Göl Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Göl Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, Göl Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 180 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Göl Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Göl Restaurant açık alan kapasitesi 320 - 320 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 180 - 180 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 150 - 150 kişiliktir,

Yorum yaz