Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
95 ₺
Hafta İçi
110 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
85 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
85 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
650
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
1200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
1200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
1200
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Engelliye uygun giriş
 • Göl kenarı
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Müzik grubu
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Göl Düğün Bahçesi Hakkında

Ankara’nın Sincan bölgesinde bulunan Göl Düğün Bahçesi, muhteşem bir kır düğünüyle akıllara kazınmak isteyen düğün çiftlerini bekliyor. Kır düğünü mekanının hafta içi yemekli fiyatı 95 TL, hafta sonu 110 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Sunduğu imkanlar ve dikkat çekici konseptiyle yıllardır en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Göl Düğün Bahçesi’nde bulunan kapalı davet alanında maksimum 650 kişi ağırlanabiliyor. Pembe tonlarıyla dizayn edilen mekan, kolonsuz salon ve açılıp kapanabilen çatısıyla misafirlere ferah bir düğün ortamı sunuyor. Salondaki yuvarlak masalar, tüllerle süslenmiş beyaz napolyon sandalyelerle tamamlanıyor. Fener ve çiçek süslemeleriyle masalara son dokunuşlar yapılıyor.

Mekanın 1200 kişilik açık davet alanında kır düğünleri de gerçekleştiriliyor. Göl başında bulunan davet alanına mükemmel bir manzara eşlik ediyor. Manzara, gün batımında seyrine doyulmayacak bir hale bürünüyor.

Sunulan İmkanlar

Göl Düğün Bahçesi’nin açık ve kapalı davet alanında dilediğiniz mevsimde düğün yapma imkanına sahipsiniz. Kapalı davet alanının ısıtma sistemi imkanıyla, kış ve sonbaharda da mükemmel göl manzarası eşliğinde misafirlerinizin konforunu sağlayabilirsiniz.

Kır düğünü mekanının organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu hizmetleriyle çiftler, en özel günlerini emin ellere teslim etme imkanı buluyor. Mekanın Türk mutfağındaki çeşitli menüleriyle misafirlere unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatılıyor. Çiftlerin isteklerine uygun olarak düğün pastası da hazırlanıyor.

Mekanın güçlü sahne, ses ve ışık sistemleri sayesinde düğünün nabzı bir saniye dahi düşmüyor. DJ ve müzik grubu teminiyle misafirlere doyasıya eğlenme imkanı sunuluyor. Müzik yayını ve servis, 23.00’e kadar devam ediyor.

Kır düğünü dışında mekanda açılış, bayi toplantısı, kına, nişan, mezuniyet törenleri ve okul etkinlikleri gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Göl Düğün Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları

Ankara’da göl kenarında unutulmayacak bir düğün gerçekleştirebileceğiniz Göl Düğün Bahçesi’nde kır düğünü yemekli davet fiyatları hafta içi 95 TL, hafta sonu 110 TL’den başlıyor. Yemeksiz davetlerde hafta içi 60 TL, hafta sonu 85 TL üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Kokteyl davetler için de hafta içi 60 TL, hafta sonu 85 TL’den başlayan fiyatlarla çiftlere hizmet veriliyor.

Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Göl Düğün Bahçesi’ne özel araçla ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Mekanın 100 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Yunus Emre Parkı, 6 Nolu Giriş Kapısı, Harikalar Diyarı, 06933 Sincan/Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Sünnet Düğünü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Göl Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Göl Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 60 TL, hafta içi yemekli kişi başı 95 TL, Göl Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 85 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 85 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 110 TL,

Göl Düğün Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Göl Düğün Bahçesi açık alan kapasitesi 100 - 1200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 650 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 1200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok güzel bir mekan. Göl kenarında. Hizmet kaliteli düğünler için tercih edilmesi gereken bir mekan. Personel ciddi ve güler yüzlü.

 2. Puan

  4 temmuz 2022’de kendi düğünümü yaptım. Öncelikle Hasan bey olmak üzere tüm Göl Düğün Bahçesi ailesine sonsuz teşekkürler

Yorum yaz