Göksu Lokantaları

Ankara Çankaya ilçesinde sizlere hizmet vermekte olan Göksu Lokantaları, nezih bir restaurant düğünü düşünen siz değerli çiftlerimiz için harika bir tercih. Hem merkezi konumu ile hem de kaliteli hizmetleriyle ve uyun fiyatları ile seçkin bir kuruluş olan Göksu Lokantalarını seçerek çok doğru bir tercih yapmış olacaksınız. En önemli gününüzde sevdiklerinizle beraber leziz menüler eşliğinde unutulmaz anılara imza atacaksınız. Günün sonunda harika bir restaurant düğünü gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu en derinden hissedeceksiniz.

Göksu Lokantaları Hizmetleri

Göksu Lokantalarının en uygun fiyatları dahilinde size sunduğu sayısız hizmet ile kusursuz bir restaurant düğünü gerçekleştirmiş olacaksınız. Yirmi beş yıla merdiven dayayan meslek deneyimi ile şaşmayan bir hizmet kalitesi bulunan mekân, en uygun fiyatları ile sizleri şaşırtıyor.

Vereceğiniz yemekli davetinizde misafirlerinize harika menüler sunacaksınız. Özel eğitimli ve deneyimli şefler tarafından hazırlanmış leziz menü seçenekleri oldukça geniş yelpazede. Sizlere sunduğu özel menü tercihleri arasında çocuk menüsu, vegan menü, vejetaryen menü gibi seçenekler yer almaktadır. Sizlere özel kampanyalar ve uygun fiyatları ile sunduğu bu menüleri organizasyon öncesi tadım şansınız da olacaktır. Ayrıca restoranın sizler için hazırladığı menüsü ile ilgili içinize sinmeyen bir seçim yaptığınızı düşünmeniz durumunda menü değişikliği yapma şansınız vardır.

Bu kusursuz restoranda birden fazla düğün yapılabilme seçeneği vardır. Mekân kendinizin tercih edeceği fotoğrafçıları da kabul etmekle birlikte isteğiniz halinde sizin için fotoğrafçılarla anlaşma yapabilmektedir. Yine talebiniz doğrultusunda sizler için uygun fiyatları olan organizasyon firmaları ile anlaşma yapabilmektedir.

Bu hayatınızın en önemli gününü harika müzikler ile daha da neşelendirmek istiyorsanız yine restoran bünyesindeki müzisyenlerle anlaşma yapabilirsiniz. Bu durumda ışık ve ses sistemi hizmetleri mekân tarafından karşılanacaktır.

Göksu Lokantaları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Göksu Lokantaları çok sayıda salon seçeneğini en uygun fiyatları ile siz restaurant düğünü yapacak adaylarımıza sunuyor. Bu mekânda taleplere göre seçilebilecek çeşitli büyüklüklerde davet salonları bulunmakta. Eğer mütevazi ve az davetlisi olan bir organizasyon gerçekleştirecekseniz; sizlere daha uygun, fiyatları bakımından daha küçük kapasiteli davet alanları sunulacaktır. Ama eğer siz ihtişamlı bir davet verecek ve kalabalık bir misafir sayısına hitap edecekseniz o zaman da sizlere 400-500 civarında kapasitesi olan daha geniş davet alanları sunulacaktır. Talep ettiğiniz salon hangisi olursa olsun alacağınız hizmet standarttır ve kalitesinde hiçbir değişim göremezsiniz. Fiyatları ve kalitesi oranlandığında Ankara’nın en karlı restaurant düğünü yapma şansını ancak bu mekânda elde edebilirsiniz.

Göksu Lokantaları'nda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

Bu nezih lokantada gerçekleştirebileceğiniz organizasyonların sadece restoran düğünü etkinliğiniz olmadığını duyduğunuza çok sevineceksiniz. Zira düğün gecenizde sizlere inanılmaz indirimli mekân fiyatları ile sunulan harikulade hizmetlerden çok memnun kalacağınıza ve bu mekânın müdavimlerinden biri olmak isteyeceğinize eminiz. Göksu Lokantalarında gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlar: sünnet düğünü, bayi toplantısı, özel davetleriniz, mezuniyet balosu, kokteyl, baby shower, çeşitli kurumsal etkinlikler... Ayrıca nişan, kına gecesi ya da düğün yerine nikah tercih edecekseniz harika bir nikah sonrası yemeği için de adeta biçilmiş kaftan niteliğinde.

Göksu Lokantaları Nerededir? Nasıl Gidilir?

Göksu Lokantaları, uygun fiyatları ile sizlere sunduğu kusursuz hizmetin yanı sıra, ulaşım kolaylığı ile de sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Kızılay, Gaziosmanpaşa ve Tunalı üçgeninin kesişim noktasında bulunan ve Ankara'nın tam olarak göbeğinde bulunan Göksu Lokantalarına ulaşım çok kolay. Ankara'nın her yerinden buraya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel arabaları ile gelmek isteyenlerin ikilemde kalmalarına gerek yok. Göksu Lokantaları sizlere sunduğu çok geniş kapasiteli otoparkıyla hiçbir misafirinizi açıkta bırakmıyor. Göksu Lokantaları siz dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerimize en uygun fiyatları ile kusursuz bir restaurant düğünü yaşatmaya hazır. Mekan hakkında daha detaylı bilgi için sağ taraftaki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz. Düğün Buketi, siz değerli misafirlerini tüm bu düğün hazırlığı sürecinde bir an bile yalnız bırakmıyor. Düğün salonları, nişan salonları, Catering organizasyonları ile ilgili sayısız firmayı bir tıkla ayağınıza getiriyor. Üstelik tüm bunlar sizi bekleyen inanılmaz kampanyalar ve şaşırtıcı indirimler ile.

Göksu Lokantaları açık adres: Nene Hatun cad. No:5 Çankaya ANKARA

Sırala

  1. Avatar
    MUHAMMET & YONCA
    Puan

    Nikah sonrası kutlama yemeğimizi Göksu Lokantası’nın teras katında yaptık. Çok güzel hazırlamışlardı mekanı. Yemeklerimiz ise eşsiz ve lezzetliydi! fiyatlar konusunda da bize çok yardımcı oldular.

Yorum yaz