Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Gökkuşağı Düğün Salonu

Gökkuşağı Düğün Salonu, Ankara'nın Mamak ilçesinin en sevilen düğün salonları arasında yer alıyor. Uygun paketleri ve ferah mimarisi ile beğeni toplayan salonda unutulmaz organizasyon sizi bekliyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları ile ilgi toplayan salon hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Özellikleri

Şık konseptli ile öne çıkan salon 750 kişilik hizmet kapasitesine sahip. Yuvarlak masalarda hazırlanan oturma düzeninde farklı renklerde giydirme uygulanabiliyor. Masalarda çiçek süslemeler kullanılırken gelin ve damat masasında talebinize göre dekorasyon uygulanabiliyor. Gelin yolu süslemesi hizmeti de bulunan mekanın kendi organizasyon ekibi ile çalışabileceğiniz gibi dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firmasından hizmet alma şansına da sahipsiniz.

Eğer yemekli bir menü tercih ederseniz et veya tavuk menülerini tercih edebilirsiniz. Düğün yemeği için tadım etkinliğine katılabilir, dilerseniz içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Yemekli düğün tercih etmiyorsanız kokteyl ve ikram menülerini seçebilirsiniz. Tüm menülerde içecek servisi olmakla birlikte düğün pastanızı da Gökkuşağı Düğün Salonu bünyesinde temin edebilirsiniz.

Düğün harici etkinlikler için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz mekanda kına, nişan, doğum günü, sünnet ve özel davetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Gökkuşağı Düğün Salonu Mamak Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatları bölge ortalamasına göre gayet uygun aralıklarda seyrediyor. İkramlı düğünlerde kişi başı 10 - 30 TL'den başlayan fiyatlar, yemekli menülerde 30 - 50 TL arasında seyrediyor. Uygun fiyatlı düğün paketleri ile yüzleri güldüren mekanda 3000 - 5000 TL'den başlayan fiyatlarla davet düzenlemeniz mümkün. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Mamak bölgesinde bulunan salona özel aracınız ile Ankara merkezden D200 karayolu üzerinden yaklaşık 40 dakikada rahatlık ile ulaşabilirsiniz. O-20 karayolu üzerinden de aynı zamanda varabilirsiniz.

Toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için 352 numaralı otobüse doğrudan veya aktarma yolu ile binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. 398-3 ve 394-3 numaralı otobüsler ile önceki duraklardan binip sonra 352 numaralı otobüse aktarma yaparak yaklaşık 1 saatte ulaşabilirsiniz. Her iki ulaşım türünde de rahatça ulaşacak toplu taşımalarda zaman ve doluluk sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Gökkuşağı Düğün Salonları açık adresi ise şöyle;

Başak Mah. 1680 Cad. No:16 Necip Fazıl Kültür Merkezi, 06320 Mamak / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, söz, kurumsal ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi, ekipman temini ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Düğün paketinize ek olarak fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestra ekibi bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et, kokteyl ve ikram menüleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türüne uygun farklı renklerde mekan giydirme uygulanabiliyor.

Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Gökkuşağı Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gökkuşağı Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  350 kişilik kalabalık bir düğünümüz oldu burada. İnanın bir tek aksama bile yaşamadık. Çok memnun kaldık mekanın hizmetlerinden. Biz bolca eğlendik, hiçbir şeye de karışmadık.

Yorum yaz