Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Gökhan Gönül Photography Hakkında

Fotoğraf çekmeyi bir tutku ve aşk olarak tanımlayan Gökhan Gönül Photography, gerçekleştirdiği her fotoğraf ve video çekiminde eşsiz kareler yakalamaktadır. Düğün fotoğrafçılığını klasik kalıpların çıkartarak gelin ve damatlara benzersiz fotoğraf ve video çekim alternatifleri sunmaktadır. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında adeta bir marka haline gelen fotoğrafçının 1000 TL'den başlayan dış çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Gökhan Gönül Photography, gelin ve damat adaylarının en özel günlerine tutku ve heves ile talip olmaktadır. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, dış çekim ve trashday olarak çekim seçeneklerine sahiptir. Gökhan Gönül Fotoğrafçılık, gelin ve damat adaylarının diledikleri il, ilçe ve mekanda hizmet verebilmektedir.

Çiftler dilerse doğanın ışıltısı altında bir sahil çekimi, dilerlerse geçmişin görkemi altında tarihi bir mekanda fotoğraf ve video çekimi tercih edilebilmektedir. Düğün fotoğrafçısı, gelin ve damatların arzu ettikleri zaman diledikleri konumda hizmet vermek için sabırsızlanmaktadır.

Fotoğraf ve video çekimlerinde doğru ve etkin iletişimin önemini bilen Gökhan Gönül Fotoğrafçılık, gelin ve damatlar ile pürüzsüz bir iletişime oldukça önem vermektedir. İlk sorumluluk olarak çiftlerin hayallerini anlamaya çalışan yetenekli ekip, çiftlere diledikleri konseptler paralelinde fikir önerileri de sunmaktadır. Çiftlerin hayallerini ve fotoğraf çekim konseptlerini anlayan dinamik ekip, yaratıcı ve yenilikçi fotoğraf çekim yöntemleri ile işe koyulmaktadır.

Gökhan Gönül Photography İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Gökhan Gönül Photography, çiftlerin tercih edeceği düğün fotoğraf ve video çekim türlerine özel paket içeriklerine sahiptir. Gelin ve damat adayları kendi istekleri doğrultusunda tercih edecekleri paket içeriklerine ve fiyatlarına Düğün Buketi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir. Düğün fotoğraf ve video çekim fiyatı, gelin ve damat adaylarının tercih ettikleri çekim konumuna ve çekim türlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. 1000 TL'den başlayan dış çekim fiyatları aldığınız hizmete göre 1500 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Olanakları

Klişe düğün fotoğraf çekimi algılarını yıkan Gökhan Gönül, yenilikçi ve yaratıcı düğün fotoğraf çekim paketleri ile çiftlerin gönlünde yer etmektedir. Son teknoloji fotoğraf ve video çekim ekipmanları ile en özel anları kusursuz ve tüm doğallığı ile yakalamaktadır. Çiftlerin doğal ışıltıları ile parladığı samimi anları göz ardı etmeden her saniyeyi kayıt altına alan firma içten düğün fotoğraflarına imza atmaktadır.

En özel ve keyifli anlarına Gökhan Gönül Photography’nin eşlik etmesini isteyen gelin ve damat adayları en geç 4-5 ay önceden yetkililer ile görüşmelidir. Özellikle bahar ve yazlarında yaşanan yoğunluktan dolayı mağdur olmak istemeyen çiftler olabildiğince erken iletişime geçmelidir.

Nerededir?

Gökhan Gönül'ün stüdyosu İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alıyor. Fakat düğün fotoğrafçısı İzmir'in dört bir yanında hizmet verebiliyor. Açık adresi ise şöyle;

Kozağaç Mahallesi, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı, Buca Osb - Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Gökhan Gönül Photography düğün fiyatları ne kadar?

Gökhan Gönül Photography düğün fiyatları Gökhan Gönül Photography düğün fiyatları Gökhan Gönül Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Gökhan Gönül Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gökhan Gönül Photography

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Dış çekimlerimiz Gökhan Gönül ailesi tarafından yapıldı ilgi alâka konsept konusunda İzmir de 1numaralar tüm evlenecek ve çekim yaptırmak isteyen arkadaşlar başka adres aramayın Gökhan Gönül ailesi TEŞEKKÜRLER

 2. Puan

  Tam da bizim arzu ettiğimiz gibi süper bir çekim günü ve sonrasında da harika fotoğraflara ve videolara sahip olduk, fotoğraf işi profesyonellerin işi bir kez daha en iyi şekilde bunu gördük…

 3. Puan

  Gökhan Gönül Stüdyosu çok sıcakkanlı ve işinde uzman profesyonellerden kurulu, yaptıkları işleri görünce çok beğenmiştim, bizim düğün fotoğraflarımızda tam anlamıyla bir sanat eseri oldu, ellerinize ve yüreğinize sağlık…

 4. Puan

  Son derece mükemmeliyetçi ve titiz karakterimize rağmen son derece rahat ve keyifle çekimleri yaptık ve sonuç muhteşemdi, teşekkürler Gökhan Bey…

 5. Puan

  Hayatımızın en güzel gününü sizin gibi işinin ehli biriyle gerçekleştirmek anlatılmaz görülür cinstendi :)) çok çok teşekkür ederiz, hem fotoğraflarımız muhteşem oldu, hem de çekerken çok eğlendik. Bu kalite ve profesyonellik herkese tavsiyemdir.

 6. Puan

  Düğün organizasyonumuzun en müthiş anları fotoğraf çekimleriydi. Son derece harikaydı, Gökhan Beye sonsuz teşekkürler, eserleri duvarlarımızı süslüyor…

 7. Puan

  Fotoğraf çekimlerimizin yapıldığı gün bizim için çok özel bir gün oldu, her şey çok güzeldi, çok eğlendik ve harika fotoğraflar çektik, tüm evlenecek çiftlere şiddetle öneririz.

 8. Puan

  Geçtiğimiz yaz kuzenim düğün fotoğraflarını çektirmişti, ailecek fotoğraflara hayran kaldık. Bu sezon da ben kendimi Gökhan Bey’in usta ellerine bırakıyorum. Randevumuzu çoktan aldık. Yıllarca bakmaya doyamayacağım fotoğraflarım olacağı için çok heyecanlıyım. ✌?✌?

 9. Puan

  Arkadaş çevremin tavsiyesi üzerine tanıştığımız Gökhan bey ve stüdyosunu çok beğendik, iyi ki ısrarları dinlemişiz. Harika bir iş çıkardı, fotoğraflar çok güzel, herkese tavsiye ederim…

Yorum yaz