Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Gökhan Gönül Photography Hakkında

Fotoğraf çekmeyi bir tutku ve aşk olarak tanımlayan Gökhan Gönül Photography, gerçekleştirdiği her fotoğraf ve video çekiminde eşsiz kareler yakalamaktadır. Gökhan Gönül Photography, düğün fotoğrafçılığını klasik kalıpların çıkartarak gelin ve damatlara benzersiz fotoğraf ve video çekim alternatifleri sunmaktadır.

Çiftlerin ihtiyaç duyduklarından ve hayallerinden daha fazlasını yaşatmayı amaçladıklarını dile getiren Gökhan Gönül Photography, çekim sonrasında çiftlerden beş yıldız almayı başarmaktadır. Güçlü iletişime sahip dinamik ekipleri ile gelin ve damat adaylarının isteklerini anlayamaya çalışan Gökhan Gönül Photography, çiftlere hayallerinin ötesinde fotoğraf kareleri teslim etmektedir.

Gökhan Gönül Photography, gelin ve damat adaylarının en özel günlerine tutku ve heves ile talip olmaktadır. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday olarak çekim seçeneklerine sahiptir. Gökhan Gönül Photography, gelin ve damat adaylarının diledikleri il, ilçe ve mekanda hizmet verebilmektedir. Çiftler dilerse doğanın ışıltısı altında bir sahil çekimi, dilerlerse geçmişin görkemi altında tarihi bir mekanda fotoğraf ve video çekimi tercih edilebilmektedir. Gökhan Gönül Photography, gelin ve damatların arzu ettikleri zaman diledikleri konumda hizmet vermek için sabırsızlanmaktadır.

Fotoğrafta Doğru İletişim Çok Önemli

Fotoğraf ve video çekimlerinde doğru ve etkin iletişimin önemini bilen Gökhan Gönül Photography, gelin ve damatlar ile pürüzsüz bir iletişime oldukça önem vermektedir. İlk sorumluluk olarak çiftlerin hayallerini anlamaya çalışan yetenekli ekip, çiftlere diledikleri konseptler paralelinde fikir önerileri de sunmaktadır. Çiftlerin hayallerini ve fotoğraf çekim konseptlerini anlayan dinamik ekip, yaratıcı ve yenilikçi fotoğraf çekim yöntemleri ile işe koyulmaktadır.

Gökhan Gönül Photography, birbirinden farklı paket içeriklerine sahip düğün fotoğraf çekim alternatiflerine sahiptir. Hangi düğün fotoğraf çekim paketini tercih edeceği konusunda kararsız çiftlere de yol göstererek, çiftlerin en özel anlarını ölümsüzleştirecek yaratıcı paketler hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

Kutunun Dışında Bir Fotoğraf Çekimi

Klişe düğün fotoğraf çekimi algılarını yıkan Gökhan Gönül Photography, yenilikçi ve yaratıcı düğün fotoğraf çekim paketleri ile çiftlerin gönlünde yer etmektedir. Son teknoloji fotoğraf ve video çekim ekipmanları ile en özel anları kusursuz ve tüm doğallığı ile yakalamaktadır. Çiftlerin doğal ışıltıları ile parladığı samimi anları göz ardı etmeden her saniyeyi kayıt altına alan Gökhan Gönül Photography, içten düğün fotoğraflarına imza atmaktadır.

Gökhan Gönül Photography, sunduğu hizmet içeriği bakımından da oldukça zengin ve çok yönlüdür. Stüdyo çekimi, şehir dışı çekim, orijinal kopya teslim, dış mekan çekim ve yurtdışında çekim hizmetleri ile bir adım öteye geçmektedir. Gökhan Gönül Photography, gelin ve damat adaylarının istek ve arzularına bağlı olarak farklı lokasyonlarda seçecekleri paketlere göre hizmet vermektedir. En özel ve keyifli anlarına Gökhan Gönül Photography’nin eşlik etmesini isteyen gelin ve damat adayları en geç 4-5 ay önceden yetkililer ile görüşmelidir. Özellikle bahar ve yazlarında yaşanan yoğunluktan dolayı mağdur olmak istemeyen çiftler olabildiğince erken Gökhan Gönül Photography ile iletişime geçmelidir.

Gökhan Gönül Photography Fiyatları

Gökhan Gönül Photography, çiftlerin tercih edeceği düğün fotoğraf ve video çekim türlerine özel paket içeriklerine sahiptir. Gelin ve damat adayları kendi istekleri doğrultusunda tercih edecekleri paket içeriklerine ve fiyatlarına Düğün Buketi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir. Düğün fotoğraf ve video çekim fiyatı, gelin ve damat adaylarının tercih ettikleri çekim konumuna ve çekim türlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Gelin ve damat adaylarının en önemli zamanlarını birlikte konseptleyerek anılara bırakmak isteyen Gökhan Gönül Photography ekibi, Düğün Buketi’ne özel avantajlar da sunmaktadır. Düğün Buketi ziyaretçilerine özel olarak sunduğu avantajlı paket içerikleri ile gelin ve damat adaylarına ulaşmaktadır. Gelin ve damat adayları, Gökhan Gönül Photography’nin kendilerine özel olarak sundukları düğün fotoğraf ve video çekim fiyatlarını Düğün Buketi ile ücretsiz olarak öğrenebilmektedir. Sayfada yer alan “Ücretsiz Teklif Al” bölümünü doldurarak karşılaşılacak fiyata kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır.

Sorular

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Sırala

 1. Avatar
  Gül & Suat
  Puan

  Tam da bizim arzu ettiğimiz gibi süper bir çekim günü ve sonrasında da harika fotoğraflara ve videolara sahip olduk, fotoğraf işi profesyonellerin işi bir kez daha en iyi şekilde bunu gördük…

 2. Avatar
  Sinem & Ali
  Puan

  Gökhan Gönül Stüdyosu çok sıcakkanlı ve işinde uzman profesyonellerden kurulu, yaptıkları işleri görünce çok beğenmiştim, bizim düğün fotoğraflarımızda tam anlamıyla bir sanat eseri oldu, ellerinize ve yüreğinize sağlık…

 3. Avatar
  Emel & Utku
  Puan

  Son derece mükemmeliyetçi ve titiz karakterimize rağmen son derece rahat ve keyifle çekimleri yaptık ve sonuç muhteşemdi, teşekkürler Gökhan Bey…

 4. Avatar
  Aylin & Mustafa
  Puan

  Hayatımızın en güzel gününü sizin gibi işinin ehli biriyle gerçekleştirmek anlatılmaz görülür cinstendi :)) çok çok teşekkür ederiz, hem fotoğraflarımız muhteşem oldu, hem de çekerken çok eğlendik. Bu kalite ve profesyonellik herkese tavsiyemdir.

 5. Avatar
  Deniz & Okan
  Puan

  Düğün organizasyonumuzun en müthiş anları fotoğraf çekimleriydi. Son derece harikaydı, Gökhan Beye sonsuz teşekkürler, eserleri duvarlarımızı süslüyor…

 6. Avatar
  Gökçe & Kenan
  Puan

  Fotoğraf çekimlerimizin yapıldığı gün bizim için çok özel bir gün oldu, her şey çok güzeldi, çok eğlendik ve harika fotoğraflar çektik, tüm evlenecek çiftlere şiddetle öneririz.

 7. Avatar
  Ebru Sözen
  Puan

  Geçtiğimiz yaz kuzenim düğün fotoğraflarını çektirmişti, ailecek fotoğraflara hayran kaldık. Bu sezon da ben kendimi Gökhan Bey’in usta ellerine bırakıyorum. Randevumuzu çoktan aldık. Yıllarca bakmaya doyamayacağım fotoğraflarım olacağı için çok heyecanlıyım. ✌🏻✌🏻

 8. Avatar
  Serpil & Murat
  Puan

  Arkadaş çevremin tavsiyesi üzerine tanıştığımız Gökhan bey ve stüdyosunu çok beğendik, iyi ki ısrarları dinlemişiz. Harika bir iş çıkardı, fotoğraflar çok güzel, herkese tavsiye ederim…

Yorum yaz