Gökçe Düğün Sarayı

Bütün müşterilerine hitap edebilecek konseptleri bulunan Gökçe Düğün Sarayı, İstanbul’da yeni evlenecek çiftlerin gözdesi konumundadır! Düğün dâhil bütün organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlanmasını ister miydiniz?

İstanbul’un en lüks mekânlarından biri olan Gökçe Düğün Salonu, düğünlerinizi ve çeşitli organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlamak istiyor! İzniniz olursa bütün organizasyonlarınızı uygun fiyata en ince ayrıntısına kadar planlayalım.

Gökçe Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 kişilik geniş kapasitesi ile birlikte yıllardır müşterilerine kaliteli bir hizmet veren Gökçe Düğün Sarayı’nın kapalı bir mekân olması sizleri ve sevdiklerinizi telaşlandırmasın! Salonumuz içerisinde bulunan ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde organizasyonlarınızı istediğiniz mevsimlerde gerçekleştirebilirsiniz. Artık organizasyonlarınızı illa ki tek mevsim gerçekleştirme şartına son veriyoruz! Salonumuzun konforu sizleri ve misafirlerinizi şaşırtacak!

Gökçe Düğün Sarayı Nerededir? Gökçe Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Maltepe konumunda bulunan düğün salonuna gitmek artık çok kolay! Düğün salonumuzun yakınında geçen çeşitli toplu taşıma araçları ile birlikte kısa süre içerisinde Gökçe Düğün Sarayı’na gelebilirsiniz. 141A, 500T, 16F, 25G, 34G, 1, 36L ve 14KS no’lu İETT otobüslerini kullanarak aktarmasız bir şekilde Gökçe Düğün Sarayı’nın bulunduğu durakta inebilirsiniz. Düğün salonumuza ilk defa gelecek olsanız bile, kolay konumu sayesinde zorlanmadan bulabilirsiniz!

Gökçe Düğün Sarayı’na Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Mezuniyet Partileri
 • Partiler
 • Düğün Organizasyonları
 • Kutlamalar
 • Kına Geceleri
 • Nişan Törenleri
 • Nikâh Törenleri
 • Davetler
 • Lansmanlar
 • Kokteyller
 • Okuma Bayramları
 • Bayi Toplantıları
 • İftar Programları
 • Kurumsal Toplantılar
 • Baby Shower gibi sayısız organizasyonlarınız için sizlere uygun fiyatlarda kaliteli bir hizmet vermek istiyoruz! Aynı zamanda bütün müşterilerimize organizasyonlarınızda diledikleri konseptleri seçme imkânlarını da sunuyoruz! Sizler için hiçbir zaman hizmette sınır tanımıyoruz!

Hizmetlerimizin detaylarına ulaşmak için sayfamızdaki videoları ve video altındaki yorumlarını incelediniz mi?

Sizleri ve Misafirlerinizi Memnun Etmek İstiyoruz!

Organizasyonlarınızı ilk günkü gibi hatırlamak isteyenlere büyük bir sürprizimiz var! Etkinliklerinizin başlangıç anından bitiş anına kadar olan görüntüleri HD kamera ile kayıt altına alıyoruz. Ve sizlere bu görüntüleri organizasyonlarınızın çıkışında teslim ediyoruz!

Aynı zamanda ne kadar anlayışlı bir düğün salonu olduğumuzu bir kere daha kanıtlıyoruz! Sizlere ve bütün müşterilerimize dilediğiniz organizasyon firması ile anlaşma imkânını sunuyoruz! Bu tercih seçeneklerimiz ile de gurur duyuyoruz! Müşterilerimizi memnun etmek için yapamayacağımız hiçbir şeyin olmayacağının da yine altını çiziyoruz! Hedefimiz sizleri değil, aynı zamanda misafirlerinizi şaşırtmak!

Sadece Hizmetlerimiz İle Değil, Uygun Fiyat Politikamız İle de Tercih Ediliyoruz!

Düğün salonumuz sadece ulaşım kolaylığı ve kaliteli hizmeti açısından değil, aynı zamanda uygun fiyat politikası sebebi ile de tercih edilmektedir. Salonumuzda gerçekleştirmek isteğiniz bütün organizasyonların fiyatlarını duyunca çok sevineceksiniz! Düğün fiyatlarımız hakkında konuşmak için İstanbul’un Maltepe semtinde bulunan düğün salonumuza gelebilirsiniz. Gelini bütün ayrıntıları beraber konuşalım, değerlendirelim!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Puan

  DÜYÜN İÇİN İDEYAL Bİ SALON BİZ ÇOK BEYENDİK YEMEKLERİ SÜSLEMEYLERİ GAYET BAŞARILI MİSAFİRLERİMDE ÇOK BEYENMİŞ

 2. Avatar
  Puan

  Kına konsepti harika. Gök kuşağı gibi rengarenk bir organizasyon ekibisiniz çok teşekkürler kızlarrrr 🙂

 3. Avatar
  Puan

  Gökçe Düğün Sarayında kına organizasyonumu düzenledik salonun süslemesi ve kına gecesine özel yaptığı jestleri harikaydı bu güzel geceyi hayatım boyunca unutmucam teşekkürler 🙂

Yorum yaz