Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
40 ₺
Her Şey Dahil Paket
60 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Göçebe Tektekçi Bar Catering, büyük güne hazırlanırken aradığınız yardımcınız oluyor. Özel günün telaşı içerisinde gözden bir şeyler kaçar mı endişesi yaşamamanız için çalışıyor. Hem düğün organizasyonunuz hem de catering ihtiyaçlarınız için her zaman hazır olan firma güler yüzlü çalışanların deneyimle buluştuğu hizmet imkanları sunuyor. Organizasyon ve catering hizmetlerinin sunulduğu firmada ister yemekli menü isterseniz de kokteyl menü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Göçebe Tektekçi Bar Catering, özel gününüzde hem sizlere hayallerinizdeki düğünü yaşatmak hem de davetlilerinizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılıyor. Elbette tüm bunları sağlayabilmek için kalabalık bir ekip, son derece profesyonelce sizlere hizmet sunmak için çalışıyor.

Firma, 3.000 kişi kapasitesine kadar hizmet verebiliyor ve sağladığı servis ekibi imkanıyla memnuniyet vadediyor. Bir yandan şehir içi hizmet imkanı sağlanıyorken diğer yandan şehir dışı hizmet imkanları da sağlanıyor.

Göçebe Tektekçi Bar Catering ve Düğün Yemeği Fiyatları

Firmanın güncel fiyatları, yemekli fiyat 40 - 60 TL'den başlıyorken, kokteyl fiyatı 30 - 40 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyat değişikliği görülebiliyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Göçebe Tektekçi Bar, isteğe bağlı olarak dünya ve Türk mutfağından menü hazırlama imkanı sunuyor. Arzu edilirse menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri de sunan bu mekana en az bir hafta önceden bilgi verilmesi gerekiyor.

Misafirleriniz için kokteyl ya da yemekli menü seçimi yapabildiğiniz gibi diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüler de seçebilirsiniz. Firma sizlere pasta seçimi yapma imkanı da sunuyor. Düğün hazırlığınızda sizi yalnız bırakmayan firma bu özel günde yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesindeki Göçebe Tektekçi Bar Catering, bulunduğu lokasyon sayesinde kolay ulaşım imkanı sunuyor. Firma merkezi bir konuma sahip olup otobüs, dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Çankaya / Ankara.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek olarak, kalabalık misafirlere uygun servis hizmeti ve zengin menü seçeneği sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme, gelin yolu, nikah alanı süsleme ve servis hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

3.000 kişiye varan kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, menüde değişiklik ve düğün shot servisi yer alıyor.

Göçebe Tektekçi Bar Catering düğün fiyatları ne kadar?

Göçebe Tektekçi Bar Catering düğün fiyatları Göçebe Tektekçi Bar Catering düğün fiyatları Göçebe Tektekçi Bar Catering organizasyon fiyatları ise 40 - 60 TL arasında değişmektedir.

Göçebe Tektekçi Bar Catering Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Göçebe Tektekçi Bar Catering

Yorum yaz