Gloria Garden, Sizi Düğününüzde Ağırlıyor!

Gloria Garden, İzmir’in Balçova ilçesinin nazenin düğün mekanlarından biri. Düğün, nişan, nikâh ve sünnet organizasyonları başta olmak üzere her türlü etkinlik için gönül rahatlığı içinde Gloria Garden İnciraltı İzmir adresini tercih edebilirsiniz. Sizi kendi düğününüze davet eden Gloria İnciraltı İzmir, mutlaka tanınması gereken bir adres. İzmir’de düğün planlarınızı yapmadan önce Gloria Garden İzmir düğün seçeneğini gözden geçirmelisiniz. Sizi buradan alalım!

Düğün İçin Her Ne Lazımsa!

Aslında “düğün için her ne lazımsa” ifadesinin içini dolduracak her şey için Gloria Garden İnciraltı İzmir adresi size yeterli olacaktır. Açık hava etkinlikleri için oldukça ideal bir mekan olan Gloria İzmir düğün merasimlerinde özellikle tercih sebebi olabilir. Açık ve kapalı alanları, bahçesi, doğal çim sahasının yanında doğa manzaralı ve şehir merkezine yakın konumu ile evlenecek çiftlerin gözdesi haline gelmiş.

Profesyonel ekibi ile hayallerin ötesinde hizmetler sunan Gloria, gelin ve damat hazırlık odaları gibi düğünlere özel hizmetleri ile dikkat çekiyor. Bebek bakım odasından menülerine kadar her detayın düşünülerek tasarlandığı bir mekan olma özelliği bulunuyor.

Gloria Garden’in yanında başka bir bahçe bulunmuyor. Bu sebeple ses karışması veya gürültü kirliliği gibi problemler yaşanmıyor. Süslemeleri, dekorları ve 5 kişilik profesyonel müzik grubu ile düğün organizasyonlarına renk katıyor.

Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Oldukça kullanışlı bir düğün salonu bulunan Gloria İnciraltı İzmir, çocuk parkı, ücretsiz otopark, engelli giriş ve çıkışları, engelli tuvaletleri, mescit, vale ve after party alanı gibi hizmetleri ile davetlilere kolaylık sağlıyor.

Işık, ses ve sahne ekipmanları ile eşsiz bir program sunan Gloria İzmir düğün organizasyon sorumlusu her türlü soruna anında müdahale ediyor. Ayrıca, elektrik kesintilerine karşı iki adet jeneratörü bulunan Gloria Garden İnciraltı İzmir, “kesintisiz eğlence” konseptini benimsiyor.

Tuvaletleri titizlikle temizlenen Gloria Garden İzmir düğün etkinliklerinde geniş alanları ile de göz dolduruyor. Düğününüz için dilerseniz yemekli, dilerseniz de kokteyl menü hazırlatabilirsiniz. Daha önce Gloria İzmir düğün organizasyonu hizmeti alanlar, yemek veya kokteyl menülerinin oldukça taze ve kaliteli olduğunu ısrarla belirtiyor. Menü tadımı veya menüde değişiklik yapma şansınız da bulunuyor.

Özel menü seçenekleri bulunan Gloria Garden İnciraltı İzmir talebe göre çocuklar, diyabet hastaları ve vejetaryenler için menüler hazırlayabiliyor. Hatta “kosher” gibi bazı dinî ritüellere uygun helal menüler de seçebilirsiniz. Menüleri bütçenize uygun olarak da seçme imkânı bulunuyor.

Yemekli ve açık hava alan kapasitesi 500 ila 750 kişi olan Gloria İzmir düğün organizasyonları için 200 ila 300 kişilik kapalı alan sunuyor. Açık hava alanı kokteylli organizasyonlarda 2 bin kişilik bir alana dönüşebiliyor. Ayrıca, 750 araca kadar otopark kapasitesi bulunuyor.

Gloria Garden’da Hangi Etkinlikler Düzenlenebilir?

Balçova Gloria Garden İnciraltı İzmir mekanının en önemli özelliklerinden biri de her türlü etkinlik için dizayn edilebiliyor olması. Düğün, nişan ve nikâhlar için eşsiz bir alan sunan Gloria İzmir düğün seçeneklerinde daha çok tercih ediliyor.

Ağaçlıyol Gloria Garden İnciraltı İzmir mekanında şu etkinlikler tertiplenebiliyor;

 • Çeşitli düğün ve nişan organizasyonları,
 • Sünnet düğünleri,
 • Şirket veya grup toplantıları,
 • Doğum günü partileri,
 • Motivasyon etkinlikleri,
 • Baby showerlar,
 • Bayi toplantıları,
 • Çeşitli davetler,
 • Mezuniyet baloları,
 • Piknikler,
 • Kokteylli organizasyonlar…

Düğünlerinizde Gloria Garden İnciraltı İzmir ailesine misafir olabilirsiniz. Doğal çim sahasında, doğa ile içi içe, kır düğünü ambiansında güzel anılar biriktirebilirsiniz. Gloria, sizi, Balçova İnciraltı Caddesi Ağaçlıyol No: 56 adresinde düğününüze davet ediyor!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Merve & Emrah
  Puan

  Herşey istediğimiz gibi ve çok başarılıydı, tüm ekibe saygılarımızı sunarız, kusursuz bir tesis bizim için…

Yorum yaz