Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
1500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir dışında
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü Hakkında

Ankara Sincan konumunda bulunan Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü mekanı sunduğu avantaj ve hizmetler kapsamında dikkat çekiyor. Havuz başı düğün mekanları kategorisinde adını duyuran mekan açık ve kapalı alanıyla hizmet veriyor. Mekanda havuz başı düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekan hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi düğün buketi ücretsiz danışma hattından öğrenebilirsiniz. 

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mekan çim alanıyla dikkatleri çekerken kullandığı yuvarlak masa seçimiyle de alanın dokusunu ön plana çıkarıyor. 

Beyaz rengin sadeliğiyle öne çıkan mekanda pembe ve mavi renk tüller kullanılıyor. Tüllerin renk kattığı mekanda çiçek aranjmanları ve şamdanlar ortama şıklık katıyor. Son derece sade tasarlanmış nikah masası arkasında kullanılan püskül detaylı gelin tagı masada kullanılan çiçek detayıyla birlikte sunuluyor.  

Gizli Vadi Havuzbaşı açık alanda 1500 ila 2000 kişilik kapasite sunuyor. Kır bahçesi alanında ise 1000 ila 1500 kişilik kapasite sunan mekan doğallığıyla ilgi çekiyor. Kapalı alanında ise 50 ila 100 kişilik kapasitesi bulunan mekanın havuz başı konsepti kendine hayran bırakıyor. 

Gizli Vadi Havuzbaşı Düğün Fiyatları

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü sunduğu hizmetlerin yanında uygun fiyatlarıyla da beğeniliyor. Kokteyl ve yemekli menü kapsamında öne çıkan mekanda havuz başı konseptli düğün organizasyonları ilgi topluyor. Hafta içi ve hafta sonu 10 ila 30 TL aralığında olan kokteyl fiyatları uygunluğuyla tercih sebebi oluyor. 50 ila 80 TL aralığında olan yemekli fiyatlar ise sunulan hizmetle eşdeğer şekilde dönüş sağlıyor. 

Değişkenlik gösteren fiyatların ve düğün buketine özel indirimlerin detaylı bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir. Havuz başı düğün hayalinizin bütçesini oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

Olanakları

Gizli Vadi Düğün Salonu havuz başı düğün organizasyonu dışında; kır düğünü, sünnet düğünü organizasyonlarda da adını duyuruyor. Nişan, söz, kına, parti ve baby shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan mekan kurumsal etkinlik konusunda da yardımcı oluyor. Bayii toplantısı, açılış davet ve resepsiyon gibi etkinlikleri açık havada yapma şansı tanıyan mekan alternatifleriyle dikkatleri üzerine topluyor. 

Organizasyon danışmanı havuz başı düğün etkinliğinizi tanışma randevusuyla başlatarak son dans müziği ezgisine kadar planlıyor. İster mekan danışmanıyla çalışabiliyor isterseniz de dışarıdan firma getirebiliyorsunuz. 

Menüde değişiklik seçeneği sunan Gizli Vadi ekibi aynı zamanda düğün pastası hizmetiyle de hayallerinize önem veriyor. Mekan DJ, solist veya farklı grup seçeneklerinden birini tercih etmenizi sağlıyor. 

Nerededir?

Ankara Sincan lokasyonunda bulunan mekan ulaşım kolaylığıyla biliniyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen mekanın açık adresi şöyle; 

Akçaören Mahallesi, Boztaş, 06946 Sincan / Ankara. 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Kişiye özel farklı konsept istenirse yapılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün sonrası 20 kişilik After Party hizmeti verilir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf, video ve drone çekimleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kır düğünü, havuz başı düğün, köy düğünü alanları vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ, solist ve diğer gruplar mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ankara’da hem açık alan hem havuz başı konseptli harika bir mekanla tanışmanın mutluluğunu hala yaşıyorum… Gizli Vadi mekan arayışıma ilaç gibi geldi… sunduğu hizmetler, uygun fiyat politikası, güler yüzlü ekip… ve organizasyon danışmanı hepsi alanında uzman kişilerdi, empatileri sayesinde havuz başı konseptli düğünüm muhteşem sonuçlandı… Ekibe tekrar tekrar teşekkürler…

Yorum yaz