Gizli Vadi Havuz Başı Ve Kır Düğünü

Üzerine sayısız şiirler yazılan, şarkılar söylenen aşk gibi mükemmel bir duygu sizin de kapınızı çaldıysa ve ‘evet!’ dediyseniz, Gizli Vadi Havuz Başı Ve Kır Düğünü ile tanışmanın tam sırası! Evlenmeye karar verdiniz fakat havuz başı mı yoksa kır düğünü mü ikileminde kalıyorsanız, ikisini de barındıran mekânımız sizler için nokta atışı adres olacak. Hem kokteyl alanı hem de kır düğünü imkânı bulunan açık hava salonumuzda bir yanda havuz bir yanda yemyeşil ağaçlar karşılayacak sizleri.

Sağ ve solda nizami bir şekilde bulunan konuk masaları aşkınıza şahit edecek misafirleriniz için hazır hale getirilecek. Gün batımını sevdiğiniz kişiyle ve tüm sevdiklerinizle karşılayabilme imkanı sunan bu mekan yüzünüzü gülümsetecek!

Gizli Vadi Havuz Başı Ve Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Yemekli ve açık hava kapasitesi 1000 ve 2000 arasında, kokteyl ise 3000’lere varan kişi kapasitesiyle salonumuz geniş ailelere sahip olan çiftlerin aradığı cinsten. Bu kadar kapasitesi olan bir salonda herkes ile ilgilenilir mi diye tereddüt ediyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Biz klasik salonların karmaşık ve dağınık etkinliklerinin aksine her konuğunuz ile tek tek ilgileniyor azim ve hırsımızı müşteri memnuniyetinden alıyoruz.

Şık detaylar arasında aradığınız kalitede ölümsüz bir düğün gecesi yaşayacaksınız. Gelinimizin düğün buketini hazırlayan ekibimiz düğünden evvel yapılacak olan düğün konvoyu için de araba aranjesi hazırlamaktadır. Kutlama balonları düğün alanının her alanına yerleştirilecek köşelerdeki ahşap direklere beyaz tüller ve çiçekler sarmal bir şekilde yerleştirilecek. Gelin masasının üzerinde sarkıtlar şeklindeki beyaz tül detayları baharın güzel esintisinde hem muhteşem hem de yeşilin içerisinde doyulmaz bir ahenge sebep olacak.

Kokteyl davet tercih edecekler ise kokteyl menümüzden belirleyecekleri listeyle sevdikleri için lezzetleri belirleyecekler. Barmenimizin özel karışımı olan kokteyl tariflerimizi düğün sonrasında bile merak edeceksiniz!

Siz keyifli anlar yaşarken sevimli çocuklarımız için de oyun parkında palyaço eğlencesi onları bekliyor olacak. Bu mükemmel gecenin gündüzünde, akşamüstü gün batımı kızıllığı ve güneş manzarası, gecesinde ise yıldızlar sizlerle olacak!

Gizli Vadi Havuz Başı Ve Kır Düğünü Nerededir? Gizli Vadi Havuz Başı Ve Kır Düğününe Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Sincan bölgesinde olan salonumuza Ankara’nın çeşitli semt ve bölgelerinden ulaşmak oldukça basittir. Salonumuzun önünden servis kaldırabileceğiniz gibi merkezden toplu taşıma kullanmak isteyen konuklar Adliye istasyonundan kalkan 526-6 numaralı otobüslerle 56 dakikada, Devlet Tiyatroları istasyonundan kalkan 510-2 numaralı otobüslerle de bir saatte salonumuza ulaşmış olmaktadırlar. Özel araç ile gelen konuklarımız ise O-20 yolundan 26 dakikada gelebildikleri gibi D200 yolundan da alternatif bir güzergâh izleyebilirler. Daha kapsamlı bir yol tarifi için bizlerle iletişime geçebilir veya web haritalardan yardım alabilirsiniz.

Doğal aşkınıza yakışacak doğanın içinde bir düğün ve havuzdan vazgeçemeyenleri, her mutlu çiftimizi bekliyoruz!

 

Sırala

  1. Avatar
    BANU & OSMAN
    Puan

    Yemyeşil açık bir alanda çok güzel bir kır düğünü mekanı burası. Organizasyon ekibi harikalar yaratıyorlar! Fiyatları da çok makul düzeyde. Düğün paketi olarak çok cazip imkanlar sağlıyorlar. Biz çok memnun kaldık her hizmetinden buranın. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz