Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
1500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir dışında
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü Hakkında

Ankara Sincan konumunda bulunan Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü açık, kapalı, havuzbaşı kır bahçesi alanıyla hizmet sunuyor. Kır düğünü alanları içerisinde yerini alan mekan sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. Mekanın düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekan hizmetleri hakkında detaylı bilgiye teklif formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. 

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Gizli Vadi Havuzbaşı ve Kır Düğünü yeşillikler arasına kurulan bir gizli bahçeyi andırıyor. Beyaz renk hakimiyetine bırakılan mekanda ahşap detaylar göze çarpıyor. 

Yuvarlak masa kullanılan bahçede beyaz masaları renklendiren pembe ve mavi tüller dikkat çekiyor. Masalarla kullanılan şamdanlar, çiçek aranjmanları mekana sıcak bir görünüm kazandırıyor. 

Mekan girişinde kullanılan isimlerinizin olduğu düğününe hoş geldiniz yazısıyla odakta olduğunuzu anlayabiliyor ve kendinizi özel hissedebiliyorsunuz. 

Mekanın kapalı alanda 50 ila 100 kişi, açık alanda 1500 ila 2000 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kır bahçesi alanında 1000 ila 1500 kişilik kapasitesi bulunan mekanın 250 ila 500 kişilik de havuz başı alanı bulunuyor. 

Gizli Vadi Havuz Başı Düğün ve Kır Düğünü Fiyatları

Gizli Vadi Kır Düğünü kokteyl veya yemekli menü seçeneğiyle ön plana çıkıyor. Beğendiğiniz tatları damak zevkinize göre sunan mekanın fiyatları değişkenlik gösteriyor. Hafta içi 10 TL’den başlayan kokteyl fiyatları hafta sonu 30 TL olabiliyor. Hafta içi 50 TL olan yemekli fiyatlar ise hafta sonu 80 TL olabiliyor. 

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve düğün buketi çiftlerine özel indirimler hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. 

Olanakları

Kır düğünü konseptiyle öne çıkan mekan ayrıca; sünnet düğünü, kına, nişan, parti, baby shower gibi etkinliklerde de rol alıyor. Açık alanda mezuniyet balosu düzenlemek isteyenlere rehber olan mekan havuz başı konseptiyle de hizmet sunabiliyor. Açılış, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı davet ve resepsiyon konusunda da rehber olan mekanda uygun fiyatlı organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. 

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü organizasyon danışmanı bulunan mekanda birlikte hareket edebildiğiniz gibi dışarıdan organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. 

Yemek servisi sunulan mekanda menüde değişiklik yapma olanağı da hizmetler arasında sunuluyor. Düğün pastası hizmetiyle de yüzleri güldüren mekan dileğiniz doğrultusunda tatlar ortaya çıkarıyor. 

DJ, solist veya müzik grubu alternatiflerini sunan mekan eğlenceye hız kesmeden katılmanızı sağlıyor. Fotoğraf ve video hizmetinin yanında drone hizmeti de sunan mekanda kayda değer her anınız ölümsüzleştiriliyor. 

Nerededir?

Ulaşım kolaylığıyla öne çıkan Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü Ankara Sincan lokasyonunda bulunmaktadır. Mekana toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın  açık adresi ise şöyle; 

Akçaören Mahallesi, Boztaş, 06946 Sincan / Ankara. 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Kişiye özel farklı konsept istenirse yapılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün sonrası 20 kişilik After Party hizmeti verilir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf, video ve drone çekimleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kır düğünü, havuz başı düğün, köy düğünü alanları vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ, solist ve diğer gruplar mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ankara’da hem uygun fiyatlı hem kır düğünü yapılabilecek bir yeri o kadar çok aradım ki… Gizli Vadi Havuz Başı ve Kır Düğünü mekanı bana ilaç gibi geldi… Hizmetleri, uygun fiyatı, alandaki sade tasarım ve tüm ekip o kadar tatlı ve samimiyet doluydu ki harika bir kır düğünü organizasyonunu sayelerinde gerçekleştirdim… Ekibe sevgi ve saygılarımla, herkesin sizler gibi bir ekiple çalışması dileğiyle…

 2. Puan

  Yemyeşil açık bir alanda çok güzel bir kır düğünü mekanı burası. Organizasyon ekibi harikalar yaratıyorlar! Fiyatları da çok makul düzeyde. Düğün paketi olarak çok cazip imkanlar sağlıyorlar. Biz çok memnun kaldık her hizmetinden buranın. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz