Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Gizemli Kaligrafi Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Gizemli Kaligrafi, özel günlerinde farklı ve şık davetiyeler göndermek isteyen müşterilerinin bu ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Günümüzün popüler ve klasik sanatlarından biri olan kaligrafi ile düğün davetiyesini tasarlamak isteyenler için Gizemli Kaligrafi, minimum 1 - 2 TL’den başlayan düğün davetiyesi fiyatlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Özellikleri

Diğer düğün davetiyesi firmalarının aksine Gizemli Kaligrafi’de düğün davetiyesi basılmıyor, çiftlerin daha önceden hazırlattıkları davetiyelerin üzerine davetlilerin isimleri sıradan bir tükenmez kalemle yazılmak yerine kaligrafi sanatı ile yazılıyor. Böylelikle rafa kaldırılan sıradan davetiyelerin yerini bir ömür boyu saklanacak küçük hediyeler alıyor.

Firma unutulmayacak ve alışılmadık bir davetiye hizmeti sunuyor. Modern ya da klasik şekilde tasarlanan düğün davetiyelerinin üzerine kaligrafi sanatının zarafetini ekliyor. Bir haftadan daha kısa sürede en az 50 davetiye ile işe koyulan firma özel tasarım düğün davetiyesi fiyatları 1 - 2 TL’den başlıyor.

Sunulan İmkanlar

Evlilik hazırlığında olan çiftlerin, misafirlerine kaligrafi sanatının şıklığı ve zarafetinin işlendiği davetiyelerini gönderme imkanı sunan Gizemli Kaligrafi, düğün davetiyesinin yanı sıra diğer ürünlerin üzerine de imzasını atıyor. Kına gecelerin vazgeçilmezi olan teflerin üzerine de kaligrafi sanatıyla gelinin adı yazılabiliyor.

Firma düğün davetiyesinin üzerinde mühür şeklinde çiftlerin isimlerinin baş harflerinin kaligrafi ile işlenmesi hizmetini veriyor. Birçok farklı seçenek düğün hazırlığı yapılan çiftlere sunuluyor ve çalışmalar bir haftadan daha kısa sürede tamamlanıyor. Şehir dışında yaşayan müşterileri için ‘Şehir Dışı Teslimat’ imkanını da sunuyor.

Gizemli Kaligrafi Düğün Davetiyesi Fiyatları

Çiftlerin en özel günlerinde asla unutulmayacak bir davetiye ile onlara eşlik eden firma minimum 50 siparişle işe başlıyor ve düğün davetiyelerinin fiyatları 1 - 2 TL’den başlıyor.

Siz de bu özel gününüzde daima hatırlanmak istiyorsanız ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde konumlanan Gizemli Kaligrafi Atölyesi, Yenimahalle metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor. Toplu taşıma dışında özel arabasıyla gelecek olan çiftler için de oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Firmanın adresi şu şekildedir: Yenimahalle/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve şehir dışı teslimat özelliği ile Türkiye'nin bütün şehirleri.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gizemli Kaligrafi'de kına gecelerinde kullanılan teflerin üzerine de gelinin adı yazılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kaligrafi sanatı ile tasarlanan düğün davetiyelerinin üzerine çiftlerin baş isimleri işleniyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gizemli Kaligrafi'ye getirilen davetiyelerin üzerine davetlilerin isimleri kaligrafi sanatıyla yazılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Firmada daha önceden basılmış davetiyelerin üzerine davetlilerin isimleri yazılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gizemli Kaligrafi'de düğün davetiyelerinin üzerine kaligrafi sanatıyla davetlilerin isimleri yazılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünler bir haftadan daha kısa sürede teslim ediliyor.

Gizemli Kaligrafi düğün fiyatları ne kadar?

Gizemli Kaligrafi düğün fiyatları Gizemli Kaligrafi düğün fiyatları Gizemli Kaligrafi organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Gizemli Kaligrafi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gizemli Kaligrafi

Yorum yaz