Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Gizem Toker Photolab

İstanbul’un Anadolu Yakası'nda uzun zamandan beri ünlenmiş Gizem Toker Photolab, Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor. Gizem Toker, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kimliğinin yanı sıra düğün öncesi, günü ve sonrasında da çeşitli çekimlere imzasını atıyor. Çekimlerin güzel geçmesi için çiftlerle samimi ortam yaratan fotoğrafçının kaliteli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz 1500 TL’den başlayan fiyatları ile ilgili ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan taleplerinizi bildirmeniz yetiyor.

Çekim Hizmeti

Gizem Toker, sektörün içinde başarılı bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmanın dışında geniş bir çekim türü skalasına da sahip. İlk adım olan nişan gününün çekimini, katalog çekimlerini ve konsept çekimleri de üstleniyor.

Tüm bunlar bilindik konseptlerde çekimler olurken, alışılmadık fotoğraf çekimleri de yapılıyor. Save the date, düğün gününü misafirlerinize bildirmeniz için yaptırabileceğiniz bir çekim türü. Trash day ise çılgınca eğlenebileceğiniz günün sonunda yine çılgınca fotoğrafların size kaldığı bir çekim oluyor. Burada önemli olan sizin hayal gücünüz oluyor.

Olanakları

Gizem Toker Photolab, her şeyin kusursuz olması için, planlı hareket ediyor ve çekimin her detayını sizinle yaptığı görüşmeler sonucunda kararlaştırıyor. Sizden de minimum 6 hafta önce iletişime geçmenizi istiyor. Özellikle Kadıköy İstanbul dışında ve yurt dışında çekim istiyorsanız ekibin bir hazırlık süreci oluyor.

Düğün hikayesi fotoğrafçılığında da kaliteli ürünler ortaya koyanPhotolab, sizden mutluluğunuzu dinliyor, ona göre güzel ve eğlenceli bir düğün belgeseli, klibi hazırlıyor. Orijinal kopya teslimi ve istediğiniz tüm ürünlerin teslimi de 6 haftada gerçekleşiyor.

Gizem Toker Photolab Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Photolab, başlangıç paketinden her şey dahil pakete kadar size içerik hazırlıyor. Fiyatlar özellikle şehir veya ülke seçimine göre değişebiliyor. Başlangıç paket fiyatları minimum 1500 TL’den başlıyor. Ekip temini, düğün belgeseli gibi kriterlerin eklendiği her şey dahil paketler ise 2000 TL ile 2500 TL arasında oluyor. DüğünBuketi.com ile Gizem Toker ayrıcalıklarından faydalanmak için vakit kaybetmeyin.

Nerede?

Gizem Toker Photolab, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde Koşuyolu üzerinde hizmet veriyor. Sizde en mutlu anlarınızda yanınızda olmamızı isterseniz, Koşuyolu Mahallesi Cevat Paşa Sokak No:10 Kadıköy, İstanbul adresinde bizimle tanışmaya gelebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date ve trash day çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yıl içinde sayılı çekim yapan düğün fotoğrafçısı çekim tarihine karar verilir verilmez iletişime geçilmesini tavsiye ediyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışında çekim hizmeti var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, düğün hikayesi, şehir dışında çekim her şey dahil pakette mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan hazırlığı, konsept çekim.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta

Gizem Toker Photolab düğün fiyatları ne kadar?

Gizem Toker Photolab düğün fiyatları Gizem Toker Photolab düğün fiyatları Gizem Toker Photolab organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Gizem Toker Photolab Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gizem Toker Photolab

Yorum yaz