Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Gizem Atak Photography

İki fotoğrafçı ve bir grafikerden oluşan Gizem Atak Photography İzmir şehrinin Konak ilçesinde bulunuyor. Düğün çekimi, doğum çekimi, dış çekim ve nişan çekimi hizmetleriyle dikkat çekiyor.  Düğün fotoğrafçısı şehir içi, şehir dışı, yurt içi, yurt dışı, fark etmeksizin uygun fiyatları ile özel anlarınızda yanınızda oluyor.

Çekim Hizmetleri

Gizem Atak Photography, üç kişilik eğlenceli ve işini severek yapan ekibiyle özel günlerinizde yanınızda oluyor. Şehir içi, şehir dışı, yurt içi, yurt dışı fark etmiyor ve sizin mutlu olduğunuz yerde sizin için çekim yapıyor. Yeni doğan çekimi, yaş günü çekimi gibi konsept stüdyo çekimleri gerçekleştiriyor.

Düğün fotoğrafları konusunda gelin ve damat kadar çekime önem veriyor. Birden fazla mekanda dış çekim yapabiliyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün videosu, düğün albümü gibi hizmetleri de sağlıyor. Modern ve güncel çekim ekipmanları kullanan düğün fotoğrafçısı istediğiniz çekimi sağlayacak donanımı bulunduruyor. Gizem Atak düğün fotoğrafçısı nişan çekimi sırasında da çiftlerle aynı heyecanı paylaşıyor ve onlar için unutulmaz kareler oluşturuyor.

Gizem Atak Photography Dış Çekim Fiyatları

Konak ilçesindeki düğün fotoğrafçısı 1.500 TL’den başlayan dış çekim fiyatları sunuyor. Tercih edilen etkinlik, çekim yeri, çekim tarihi, çekim türü gibi farklı seçeneklere bağlı olarak fiyatları değişiyor. Gelin ve damat için en uygun hizmeti sunmak isteyen ekip en az iki ay önceden iletişime geçmenizi tavsiye ediyor. Bir haftadan kısa sürede de anılarınızı sizlere teslim ediyor.

Tercihlerinizi ücretsiz formumuz aracılığıyla belirtip fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Gizem Atak düğün fotoğrafçısı, düğün salonu, nikah salonu, kına gecesi, nişan, stüdyo çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi olanakları tanıyor. Ayrıca yurt dışı ve şehir dışı çekim olanaklarıyla da çiftleri önemsediğini gösteriyor. İstenilen çekime uygun her türlü ekipman bulunduran düğün fotoğrafçısı her açıdan fotoğraflarınızı çekiyor.

Yol Tarifi

İzmir şehrinin merkez noktalarından biri olan Alsancak Mahallesinde konumlanıyor. Gizem Atak Photography, ulaşımı kolay adresi ile çiftlerin kapsama alanında bulunuyor. Ulaşım için ihtiyacınız olacak adres şu şekildedir: Alsancak Mah. Atatürk Cd. N: 374/1 Yeni Liman Apt. D:4 Alsancak, Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bebek çekimi, nişan çekimi, kına çekimi, düğün belgeseli, dış çekim, katalog çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 6 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trashday çekimleri.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Konsept dış çekim, düğün albümü.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli ve düğün klibi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çekim yeri, etkinlik türü çiftlerin isteğine göre değişiyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir haftadan daha kısa sürede teslim yapılıyor.

Gizem Atak Photography düğün fiyatları ne kadar?

Gizem Atak Photography düğün fiyatları Gizem Atak Photography düğün fiyatları Gizem Atak Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Gizem Atak Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gizem Atak Photography

Yorum yaz