Genç Acarlar Düğün Salonu

Genç Acarlar Düğün Salonu konukseverliği ve işinde sorumluluk sahibi oluşu ile Buca’nın gözde davet alanlarından biridir. 5 yıldır düğün ve davet sektöründe yer alan Genç Acarlar Düğün salonu bu kısa süre zarfında piyasada yerini sağlamlaştırmış bir firmadır. Önceliğini her zaman müşterilerinin isteklerine ve memnuniyetine veren Genç Acarlar Düğün Salonu siz yeni evlenecek çiftlere mutluluğun anahtarını sunmaktadır…

Kusursuz Bir Düğün Hiç De Zor Değil…

Genç Acarlar Düğün Salonu salon düğünü ve kır düğünü konsepti ile hizmet vermektedir. Salon düğünü konsepti ile sektöre giren Genç Acarlar Düğün salonu gelen olumlu tepkiler sonucunda kır düğünü mekanlarını da açmıştır. İzmir/Buca’nın en prestijli düğün mekanlarından olan Genç Acarlar siz yeni evlenecek çiftlere mükemmel düğünü vaat etmektedir. 400 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi olan Genç Acarlar sizler ve konuklarınız için pek çok imkan bulundurmaktadır. Her iki mekanında da samimi ve sıcak bir atmosfere sahip olan Genç Acarlar'da kokteyl ve yemekli düğün yapabilme seçenekleriniz vardır.

Yemekli bir organizasyon ile dünya evine girmek isteyen çiftler için Genç Acarlar'da becerikli ve titiz aşçılar çalışmaktadır. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları bulunan Genç Acarlar’da pek çok düğün menüsü yer almaktadır. Bunun dışında eğer dilerseniz dışarıdan catering firması getirme imkanınız da bulunmaktadır. Düğün paketinin kokteyl tarzında ise çeşitli kuruyemiş, kuru ve yaş pasta ile içeceklerden oluşan bir menü bulunmaktadır. İkramları ile en az yemekleri kadar iddialı olan Genç Acarlar sizleri misafirlerinize asla mahcup etmeyecektir.

Yalnızca düğün ile sınırlı kalmayan Genç Acarlar Düğün Salonu’nda nişan, kına, mezuniyet, sünnet ve bayi toplantısı gibi birçok davet ve toplantı verilebilir. Özellikle kına gecesi konseptleri ile oldukça tanınan Genç Acarlar'da kına paketini seçerek kına tahtından son teknoloji müzik ve sahne sistemine kadar pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Tüm bunlar dışında Genç Acarlar'da yapacağınız her türden davet için şef garson, güvenlik, masa dekorasyonu ve profesyonel sahne sistemi gibi imkanlar bulunmaktadır. Her zaman müşterilerinin isteklerini ön plana koyan Genç Acarlar Düğün Salonu sizlere mutluluğun anahtarını sunuyor…

Genç Acarlar Düğün Salonu Fiyatları

Genç Acarlar Düğün Salonu fiyatları bakımından alacağınız hizmete göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatları vereceğiniz davetin misafir sayısı ve seçtiğiniz konseptler doğrultusunda şekillenmektedir. Genç Acarlar Düğün Salonu fiyatları için Düğün Buketi üzerinden mekan sorumlusu ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün Buketi içerisinde pek çok kampanyalar ve indirimler bulunduran bir firmadır. Zaman zaman uygulanan bu kampanyalar aracılığı ile düğün mekanınızı uygun fiyatlar ile tutabilir ve düğün öncesi masraftan kaçınabilirsiniz.

Genç Acarlar'a Ulaşım

Genç Acarlar Düğün Salonu İzmir/Buca’da yer almaktadır. Genç Acarlar'a nasıl gidilir diyorsanız öncelikle İzmir’e ve sonrasında da İzmir’in ilçesi olan Buca’ya ulaşmanız gerekmektedir. İzmir’e demiryolu, havayolu ve karayolu üzerinden ulaşım imkanları bulunmaktadır. İzmir’e ulaştıktan sonra şehir içi dolmuşları, otobüsler, metro ve taksi ile Genç Acarlar Düğün salonuna ulaşabilirsiniz. Genç Acarlar Düğün Salonu tam adresi; Göksu Mahallesi, 684/12. Sk. No:11, 35380 Buca/İzmir’dir.

Genç Acarlar müşteri odaklı bir düğün salonudur. Salon düğünü ve kır düğünü konseptlerini tek bir bünyede barındıran Genç Acarlar Düğün Salonu’nda hayallerinizin düğününü yaşayabilirsiniz. Her zaman önce müşteri memnuniyeti diyen Genç Acarlar ile Düğün Buketi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Sayfada bulunan fiyat teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve en mutlu gününüze ev sahipliği yapacak mekanı kolayca tutabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bahçesi inanılmaz güzellikte, hizmet kalitesi süperdi. Eşsiz vakit geçirdik ve harika bir işletme… Güvenimizi son derece haklı çıkardılar, çok çok teşekkürler…

Yorum yaz