İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Gelinnist Arzu Ayar Hakkında

Gelinnist Arzu Ayar İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alıyor. Uzman ekip, gelin adaylarının hayallerindeki gelinliğe kavuşması için çabalıyor. Birbirinden güzel gelinlik modelleriyle en çok tercih edilen gelinlik ve moda evlerinden biri oluyor. Bir yandan modayı yakalarken diğer yandan sizin isteklerinizi her zaman göz önünde tutup rahatlığınızı önemsiyor. Arzu Ayar gelinlik fiyatları ortalama 5000 TL'den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Yıllardır bu işte çalışan ve birçok başarıya imza atmış Gelinnist Arzu ayar ve ekibi, sizin için en mutlu gününüze uygun gelinliği sağlamaya çalışıyor. Hazır modeller bulunduğu gibi istek doğrultusunda özel dikim de yapılıyor. Prenses, A kesim, mini, sade, klasik, vintage, bohem gibi çok çeşitli modellerde gelinlik hazırlanıyor. Son modayı takip eden moda evi, ürünlerinde kaliteli kumaşlar kullanıyor. Beden ölçünüze tam uyarak vücudunuza oturan kusursuz bir gelinlik hedefleniyor. Böylece hem rahat hem de son derece şık bir görüntüye ulaşıyorsunuz.

Gelinnist Arzu Ayar Gelinlik Fiyatları

Moda ve gelinlik evinde fiyatlar makul bir fiyatta olup müşterileri zorlamıyor. Gelinlik fiyatları 5000-7000 TL arasında değişiyor. Size ve bütçenize uygun bir model rahatlıkla bulunuyor.

Gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için " Ücretsiz Teklif Al" kısmına tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Arzu Ayar ve tecrübeli ekibi hafta sonu da sizlere hizmet veriyor. Gelinliğiniz 1 ile 3 prova arasında hazır oluyor ve kısa sürede elinize ulaşıyor. Mekan, gelinliğin yanı sıra duvak ve gelin kesesi aksesuarlarını sağlıyor. Onun dışında istediğiniz aksesuar varsa teslimat sırasında seçim yapılıyor. Bu profesyonel moda evini tercih edip aklınızdaki gelinliğe kavuşmak için şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. İsterseniz internet üzerinden randevu alabiliyorsunuz. Her şeyin eksiksiz olmasını hedefliyor ve en mutlu gününüzde stresinizi en aza indiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinnist Arzu Ayar moda ve gelinlik evi, İstanbul şehrinin Şişli ilçesinde konumlanıyor. Metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşılıyor. Taksi veya şahsi aracınızla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Açık adres: Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Cad. Huzur Apt. 26/28 D:6 K:2 Nişantaşı / İstanbul şeklindedir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye hizmetleri de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası ve hafta sonu hizmeti ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik başlangıç paketindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Duvak ve gelin çiçeği hizmeti her şey dahil pakettedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz tema da gelinlik tasarımları yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta

Gelinnist Arzu Ayar organizasyon fiyatları ne kadar?

Gelinnist Arzu Ayar organizasyon fiyatları Gelinnist Arzu Ayar organizasyon fiyatları Gelinnist Arzu Ayar organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Gelinnist Arzu Ayar Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Gelinnist Arzu Ayar

Yorum yaz