Rüyalarınızın Düğünü için Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri

Olağanüstü bir düğün ya da organizasyon için Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri harika bir seçimdir. Düğün Buketi ayrıcalığı ile bu seçkin mekanda, düğününüzü ya da farklı etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarında ya da diğer etkinliklerde göze hitap eden detaylar oldukça önemlidir. Çünkü bu detaylar, etkinliğin görkemini artırır. Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’nin gözünüzü okşayan detayları, sizi ve misafirlerinizi cezbedecek türden. Mermer zemin ve gelin ile damadın salona girdiği yerin iki tarafındaki avizeli figürler, alana hoş bir görünüm kazandırıyor. Beyaz örtülü yuvarlak masalar ile beyaz renkte giydirilmiş sandalyeler bu detayları tamamlıyor. LED lambalar ve avizeler ile alan, daha da cazip bir hal alıyor.

Düğününüzü ya da başka bir organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekanın fiziksel özelliklerinin dışında hizmet kalitesi de önemlidir. Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’nin mütebessim personeli, size ve misafirlerinize hizmette kusur etmiyor. Gerçekleştirdiğiniz etkinliğin türünü dikkate alarak görev yapan personeli, bir organizasyon sorumlusu yönlendiriyor. Organizasyon sorumlusu, düğününüzün harikulade olması için sizinle iletişim içerisinde bulunuyor. Herhangi bir aksaklık ya da beğenmediğiniz bir durum söz konusu olursa organizasyon sorumlusu problemi çözümlüyor.

Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 750-1000 kişilik yemekli kapasitesi bulunan Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’nin 1000-2000 kişilik kokteyl kapasitesi vardır. Yemekli organizasyonlarınızda menü alternatifi bulunuyor. Beyaz ve kırmızı et menüleri, damağınızda asla unutamayacağı tatlar bırakıyor. Organizasyondan önce menü tadımı yapabiliyorsunuz ve arzu ederseniz menülerde değişikliğe gidebiliyorsunuz. Çocuklar, diyabet hastaları, vegan ve vejeteryanlar için özel menüler ve kosher menü bulunuyor. Sosyal tesis, dışarıdan catering firması ve fotoğrafçı kabul etmiyor, ancak organizasyon firması getirmeniz mümkün.

Ayrıcalıklı Bir Mekan

Çimli dış alana da sahip olan Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’ndeki organizasyonların tümü kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Sosyal tesise, çim alanı geçerek giriyorsunuz. Düğün ya da organizasyon öncesinde ve esnasında misafirleriniz, çocukları ile bu alandan yararlanabiliyor. Şehrin ortasında yer alan sosyal tesiste konaklama imkanı da bulunmamaktadır. Özel aracı ile sosyal tesise teşrif edecek olan misafirleriniz için 1000’den fazla araç kapasitesine sahip bir otopark bulunuyor.

Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde birbirinden farklı pek çok organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

 • Kına gecesi
 • Nişan ve nikah töreni
 • Sünnet düğünü
 • Baby shower
 • Davet ve resepsiyon
 • Doğum günü
 • Açılış ve kurumsal etkinlikler
 • Mezuniyet törenleri

organize edebileceğiniz etkinliklerdir. Sosyal tesislerde aynı anda birden fazla organizasyon yapılabiliyor. Organizasyonların düzenlendiği salonların hiçbirinde kolon bulunmuyor. Bu sayede misafirleriniz, salonun her noktasından sahneyi görebiliyor.

Servis hizmetinin ve müzik yayınının 23.30’da sona erdiği Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’nde düğününüz bittikten sonra arkadaşlarınızla after party yapabiliyorsunuz. Organizasyon boyunca ışık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor. Salonun tümü, ışık sistemi sayesinde harika bir şekilde aydınlanıyor. Ses sistemi ile müzik yayını salonun tamamında rahatça duyulabiliyor. Sahne, organizasyonun türüne göre dekore ediliyor. Masa ve sandalyeler de arzu ettiğiniz biçimde düzenleniyor.

Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Gazi Üniversitesi Merkez Kampüsü A Giriş Kapısı – Kültür Merkezi / Teknikokullar Ankara adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’ne misafirleriniz, özel araçları ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilir.

 • 365 AVM’den 413-3 ve 105-4
 • İncek’ten 105-4
 • Oran Çarşı Blokları’ndan 105-4
 • TED Ankara Koleji’nden 191 ve 105-4
 • Çankaya Lisesi’nden 105-1 ve 106

numaralı toplu taşıma araçları Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ne gitmektedir. Ayrıca M2 numaralı metro hattı ile de alana varabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri ’nde nezih bir düğün yapmak için Düğün Buketi’nin uygun ve avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Tek yapacağınız şey, ücretsiz olarak “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklamaktır. Düğün Buketi; salon ve kır düğünü, açılış, parti, resepsiyon ve toplantı gibi organizasyon türleri için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nezih, şık ve organizasyon konusunda deneyimli ekipleri çalıştıran bir mekan. Fiyatları da sosyal tesis olduğundan gayet makul. Ankarada düğün yapacakların kesinlikle düğün salonlarına karar vermeden önce gidip görmeleri gereken bir yer.

Yorum yaz