Bursa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
2000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
3000
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Garden Life Hakkında

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bulunan Garden Life, düğün çiftlerine şehrin merkezinde kır düğünü yapma imkanı sunuyor. Yıllardır tecrübeli ekibiyle hizmet veren mekan Bursalı çiftlerin en çok tercih ettiği düğün mekanları arasında yer alıyor. Kır düğünü mekanının fiyatları hafta içi yemekli davetler için kişi başı 100- 150 TL, kokteyl davetler için 50 TL’nin altında fiyatlardan başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Geniş bir bahçeye sahip bulunan Garden Life’ın açık hava mekanında 2000 kişi ağırlanabiliyor. Kokteyl şeklindeki davetlerde bu sayı 3000 kişiyi buluyor. Kışın ya da sonbaharda düğününü gerçekleştirmek isteyen çiftler için mekanın kapalı alanı ise 400-500 kişiyi ağırlayabiliyor.

Çiftlere özel dizayn edilen düğün mekanında onar kişilik yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler kullanılıyor. Ortam altın sarısı bağlamalar, aynalı suplalar, çiçekler ve şamdanlarla süsleniyor. Çiftlerin isteğine göre bahçenin bir bölümünde nikah seremonisi için özel bir alan kuruluyor.

Yemekli ve kokteyl seçenekleri ile hafta içi ve hafta sonunda değişen fiyatlarla hizmet veren Garden Life, her bütçeye hitap eden paketleri ile hizmet veriyor.

Sunulan İmkanlar

Garden Life Kır Düğünü, düğüne teşrif eden davetlilere karşılama hizmeti sunuyor. Menü tadımı ve değiştirilebilir menüleri ile lezzetli yemekler davetlilerin beğenisine sunuluyor. Kır düğünü mekanında çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejeteryan menü seçenekleri de bulunuyor. Yemek servisi 24.00’te sona eriyor.

Mekan, tecrübeli müzisyenleri ile kır düğününde canlı müzik imkanı sunuyor. Müzik, 24.00’te sona eriyor. Mekanda fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunuyor. Garden Life’te ışık, ses ve sahne hizmeti de sunuluyor. Organizasyon sorumlusu ile çiftlerin en özel günü kusursuz şekilde kontrol altında tutuluyor. Mekanda düğün sonrası için after party alanı da bulunuyor.

Garden Life Kır Düğünü Fiyatları

Sektördeki tecrübesiyle yıllardır birçok düğüne ev sahipliği yapmış olan mekan fiyatlar hafta içi ve hafta sonuna göre yemekli ve kokteyl şeklinde değişiklik gösteriyor. Mekanda hafta içi ve hafta sonu yemekli kır düğünü fiyatları 100-150 TL’den başlarken, hafta içi kokteyl kır düğünü fiyatları 50 TL’nin altından ve hafta sonu 50-100 TL’den başlıyor.

Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren Garden Life, Merinos Kültür Parkı’nın içinde yer alıyor. Şehir merkezinde bulunan mekana toplu taşıma ve özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın otoparkı 750 arabalık kapasiteye sahip. Kır düğünü mekanının açık adresi şu şekildedir:

Etibank Mah. Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi/Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Garden Life'ta dışarıdan catering, müzik ve ses-sahne hizmetleri temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Garden Life'ta açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Garden Life; çocuklara özel,diyabet, kosher, vegan ve vejeteryan menü seçenekleri ile hizmet veriyor. Mekanda After Party alanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Garden Life'ın başlangıç paketinde catering, fotoğraf ve video çekim ekibi, müzisyen grubu, sahne,ses ve ışık sistemi imkanları bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Garden Life'ın her şey dahil paketinde After Party alanı, menü tadımı, menü değişikliği, çiftlere özel dizayn edilen mekan konsepti imkanları bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Garden Life'ın fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Garden Life'ta geniş bahçeli açık ve kapalı davet alanları mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Garden Life'ın canlı müzik hizmeti veren müzisyen ekibi bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Garden Life'ta kokteyl ve yemekli menü seçenekleri bulunuyor. Yemekli menülerde çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejeteryan menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Garden Life'ta müzik yayını ve servis 24.00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Garden Life'ta çiftlere özel konsept düzenlenebiliyor.

Garden Life düğün fiyatları ne kadar?

Garden Life düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Garden Life düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Garden Life Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Garden Life açık alan kapasitesi 2000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz