Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Yemekli Fiyat
75 ₺
Hafta İçi
125 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
85 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
90 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Garden Bella Wedding Hakkında

Beyazın ihtişamıyla büyüleyen Garden Bella Wedding , İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde başarılı işlere imza atan mekan, tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Sahip olduğu kır bahçesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Mekanın kişi başı nikah fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Garden Bella Wedding açık davet alanında yer alan kır bahçesiyle nikah salonu alanında oldukça ilgi görüyor. Kır bahçesinde 500 kişilik kapasiteye kadar misafirleriniz ağırlanıyor. Konforunun yanı sıra eşsiz güzelliklere de sahip olan mekan, orman içinde yer alıyor ve doğa manzarasıyla sizleri büyülüyor.

Beyaz tonların ağırlıkta olduğu bahçede, şık ışıklandırmalarıyla da gecenizde harika bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca davetiniz için gelin yolu, şamdan ve yapay çiçek süslemeleri de yer alıyor. Mekan, organizasyonunuzun eşsiz olması için özenle çalışıyor. Tüm bu hizmetleri kır düğünü için de eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Garden Bella Wedding Nikah Salonu Fiyatları

Nikah salonu ve evlendirme dairesi için fiyatlar seçtiğiniz güne ve menüye göre değişiklik gösteriyor. Yemekli nikah fiyatları 75 TL’den başlıyor.

Kokteylli nikah fiyatları ise 60 TL’den  başlıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel teklifleri öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Beyazın asil tonuyla dizayn edilen Garden Bella Wedding tecrübeli ve samimi ekibiyle davetinizde gece boyu en iyi şekilde hizmet sunuyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi alanında hizmet veren mekanda, geceniz için en ince detaylara kadar düşünülüp hareket ediliyor. Mekanın bünyesinde barındırdığı organizasyon ekibi ile birlikte geceniz planlanıyor.

Yemekli davetlerde usta şefler tarafından hazırlanan lezzetler sizlere sunuluyor. Hem göze hem de damak tadınıza hitap eden yemeklerle geceniz şenleniyor. Ayrıca davetiniz için düğün pastası da hazırlanıyor. Organizasyonunuzun öncesinde menü tadımı yapabilme imkanı da sizlere tanınıyor. Servis elemanı tüm gece boyunca sizlere ve misafirlerinize eksiksiz biçimde hizmet ediyor. Ayrıca mekan after party organizasyonu da sağlıyor ve tüm gece boyunca eğlenceye doymanız hedefleniyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan  Garden Bella Wedding, şehir merkezinde yer aldığı için ulaşımı oldukça kolay. Tüm toplu taşıma araçlarıyla mekana kolayca ulaşım sağlanıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi alanında hizmet veren, orman içinde yer alan ve doğa manzarası ile büyüleyen kır bahçesini tercih edenler için açık adresi şu şekilde;

Çengeldere Mah. Çamlık Caddesi Tevid Sokak, 34820 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Hepsi.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Full çekim kamera, drone, jimmy jib.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Nikah alanı, loca alanı, düğün alanı.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dj performans.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli ve yemeksiz tüm menüler.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tek konsept.

Garden Bella Wedding organizasyon fiyatları ne kadar?

Garden Bella Wedding organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 60 TL, hafta içi yemekli kişi başı 75 TL, Garden Bella Wedding organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 90 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 125 TL,

Garden Bella Wedding Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Garden Bella Wedding açık alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yazın veya bahar aylarında bir düğün planlayanınız varsa hiç düşünmeden burayı tercih edebilirsiniz. Kır bahçesi çok geniş ve konforlu. Davetli sayım fazla olmasına rağmen rahatça sığdık ve konforlu bir gece geçirdik. Öneriyorum tüm çiftlere! 🙂

Yorum yaz