İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
90 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
Min
150
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
700
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
700
Max
Otopark
20
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında

İmkanlar

After party organizasyonu
Bando tedariğI
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Garden 216 Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası'nın oldukça kolay ulaşılabilir bir noktasında kapılarını aralayan Garden 216, hayatınızın önemli ve özel günlerinde sizleri bekliyor. Çeşitli davet organizasyonlarında hizmet veren ve hazırlıklarını etkili bir şekilde yerine getiren mekanda nişan ve söz merasimleri de düzenlenebiliyor. Siz de bu mekanda organizasyonunuzu düzenlemek isterseniz nişan fiyatları minimum 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Garden 216, mekan girişinde engelliye uygun bir alan ayırmasıyla beğeni kazanıyor. Her davetliye aynı özen ile yaklaşımda bulunan personeller sayesinde davetiniz sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Masalara yerleştirilen supla, şamdan ve yapay çiçekler davete uygun olacak renk skalasından seçilerek özenle yerleştiriliyor.

Kapalı alan davetli kapasitesi 30 - 150 kişi olan mekanın kır bahçesi açık alanında 700 davetli ağırlanabiliyor. Bu iki alandan birinde nişanınızı düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Davetli sayınıza göre en uygun davet alanını seçebilirsiniz. Ayrıca mekanda 20 araçlık otopark alanı da mevcut.

Garden 216 Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanda yemekli ve kokteyl düzeninde davetler düzenlenebiliyor. Buna karşılık olarak da nişan merasimlerinizi yemekli veya kokteyl şeklinde planlama şansınız bulunuyor. Yemekli nişan ve söz fiyatları 70 - 100 TL aralığında başlıyor. Kokteyl davetler ise 50 - 90 TL aralığında seyrediyor.

Detaylı bilgi alabilmek ve size özel fırsatları öğrenebilmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Masa şamdan seçenekleri ve gelin tagı / mekan süsleme hizmetleriyle dekorasyonda harikalar yaratan Garden 216, nişanınız için en uygun planlamayı yapıyor. Etkinlik sorumlusu sayesinde mekana dair tüm talepleriniz eksiksiz yerine getiriliyor. Kişiye özel konsept seçeneği ile mekanın tüm dekoratif ürünlerini kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Davet sonrasında after party organizasyonu düzenlenmesine de yardımcı olan mekan; bando tedariği, DJ ve müzik grubu, içecek barı, fotoğraf köşesi gibi farklı hizmet ve olanaklarıyla çiftlerden tam puan alıyor. Hizmet konusunda çeşitlilik arıyor ve nişanınız için hiçbir şey eksik kalmasın istiyorsanız Garden 216 sizin için doğru adres olabilir.

Adres Bilgisi

Tuzla ilçesinde yer alan Garden 216, Tepeören Mahallesi'nde konumlanıyor. Her tür davete kapılarını aralayan mekan, kır düğünü ve kına organizasyonları için sıkça tercih ediliyor. Nişan davetlerinizi de burada vermeyi düşünüyorsanız mekanın açık adresi şu şekildedir;

Tepeören Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı Cd. No:130, 34959 Tuzla / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Arkadaşlar çok ilgili alakalı çözüm üretici mekan ve dış peyzaj çok güzel

 2. Puan

  Görevli arkadaşlar çok ilgililer. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Yorum yaz