Garagız Düğün Salonu

Güler yüzlü bir profesyonel ekip ve adeta kendinizi cennette hissedeceğiniz iç tasarımla Garagız Düğün Salonu siz sevgili çiftlerimize aradığınız kaliteyi yaşatacak! Bir düğün salonundan beklentiniz olan etkinlik ve özellikler bizim hizmet anlayışımızın gündelik hali. Biz bunun üzerine daha fazla emek ile en mükemmel ve lüks olma yetilerini de koyup farklı bir düğün salonu olmayı hedefliyoruz.

Garagiz Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz 500 ile 750 kişi arasında değişen konuk kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteyi kaldırabilecek şekilde iki ayrı lavabomuz bulunmaktadır; annelerimizin rahatı için emzirme odamız mevcuttur. Kapı girişindeki ledli sütunlar mekâna farklı bir ortam katıyor ve istediğiniz renkte ışık saçıyor. Gelin masasında ise beyaz kumaş ile bezenmiş hatıra defteri bulunuyor ve sevdiklerinizin bu izdivaç için iyi dileklerini ölümsüzleştirmiş oluyorsunuz. Modern bir düğün için düşündüğünüz her şeyi bulacağınız bu organizasyonda düğün bitiminde sizinle seçeceğimiz düğün hediyelikleri değerli konuklarınız için güzel birer anı olacaktır. Çikolataya basılmış fotoğraflar, gelin ve damat figürleri, anı olarak kalmasını isteyeceğiniz her şey kataloğumuzda mevcuttur.

Ayrıca eğlenceniz sırasında da konfetiler ve sis şovu ile kendinizi gece kulübünde hissedeceğiniz alternatifler yaratma imkânınız vardır. Organizasyon yöneticimizin hazırlamış olduğu davet planını beraber gözden geçirecek ve istediğiniz veya değiştirmek istediğiniz kısımlara dikkat çekeceğiz. Bu davette sadece sizin istedikleriniz olacak! Özenle seçilmiş ekibimiz içinde her konuda uzmanlarımız bulunmaktadır.

Yemekli organizasyonlarda masa düzeni uzmanımız tarafından bizzat oluşturulacak supla ve masa örtüsü rengine siz karar vereceksiniz. Masanın ortasında gümüş bir şamdan ve gelin masasındaki çiçeğinize uyumlu olan çiçek ile masa tamamlanacaktır. Bu keyifli ayrıntılara sizin karar vermenizle oluşacak düğününüzde bu huzura şahit olmaktan gurur duyuyoruz!

Garagız Düğün Salonu Nerededir? Garagız Düğün Salonuna Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde bulunan salonumuza toplu taşıma ile gelmek isteyen konuklarımız için birçok alternatif bulunmaktadır. İlki Numune Hastanesi İstasyonu’ndan kalkan M1’e daha sonra M3’e binerek ulaşım sağlamalarıdır; yine M1 ve M3 hattını kullanabilir, M3ten sonra dolmuşa binerek daha rahat bir ulaşım sağlayabilirler. Son olarak 10 dakika aralıklarla Sıhhiye İstasyonu’ndan kalkan otobüslere binip ulaşım sağlayabilirler. Özel araç tercih edecek konuklarımız Ankara merkezden Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinden 25 dakika içerisinde salonumuzda olacaklardır. Trafik durumunda bu süre 40 dakikaya çıkabilmektedir.

Her ânını keyifle yaşayacağınız bu gecede aşkınızın gözlerinin içine bakarak ilk dansınızı edecek ve sevdiklerinizin bu aşka şahit olmalarını sağlayacaksınız. Düğünden önce ailelerinizle aile albümü için ekstra çekim imkânı bulacak, dilerseniz düğün videonuzu oluşturacaksınız. Garagız Düğün Salonu’nda sevdiklerinizle eğlenceye asla ara vermeyeceksiniz!

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Havuz başında çok güzel ve eğlenceli bir düğünümüz oldu burada. İkramlıkalrımız, servisimiz ve düğün organizasyonumuz şahaneydi. Hepimiz çok eğlendik. Bahçesi çok güzel bir yer. Yaz da olunca hiç düşünmeden düğünümüz için burayı seçtik.

Yorum yaz