Konumu ve sağladığı hizmetleri doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin günlerini en güzel şekilde geçirmesi Galata No5 Kuaför olarak esas hedefimizdir.

Taksim'in tarihiyle dolu caddesinde tevrübeli bir ekiple gününüzü taçlandırmak istemez misiniz? Biz her zaman yanınızdayız.  Dünyaca ünlü markalarla çalışıyor, bu markaların ürünlerini kullanıyoruz. Yaşayabileceğiniz her türlü aksilikte düşünmeden gelebileceğiniz bir adres olduğunu bilmenin size de güven vereceğine inanmaktayız.

Üstelik düğün  ve nişan gibi özel günlerinizde de Galata No:5 yanınızda! Saç, cilt, tırnak, el ve ayak branşlarında uzman ve eğitimli bir kadromuz var. Bu güzel gününüzde ışığınız daha da parlasın isterseniz eğer, biz her zaman buradayız. Düğün gününüzden önce yapacağımız deneme günleriyle içinizi rahatlatmak, özgüveninizi en yukarı taşımayı hedefliyoruz. Saç, makyaj, kıyafet, renk, cilt rengi uyumluluğunu da göz önüne alarak sizleri bu en özel gününüzde de mutlu etmek istiyoruz. Siz de güzelliğinizi düşünmek istemiyorsanız adresiniz Galata olsun.

Sırala

  1. Avatar
    Gül
    Puan

    Galata No5 çok ünlü bir kuaför.cilt rengime ve yüz tipime göre çok güzel bir saç yaptılar.kaliteli saç ve makyaj malzemeleri kullanıyorlar.bu da bu tür saç ve makyaj icin çok önemli.hersey güzel oldu.elinize sağlik.

Yorum yaz