İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
75 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme

Gala Wedding Hakkında

İzmir Buca konumda bulunan Gala Wedding gerek konumu, verdiği hizmetleri gerekse süregelen yıllar boyunca sağladığı başarılarıyla kır düğünü organizasyon alanında kendini göstermeye devam ediyor. Mekanda kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Yuvarlak masa ve geniş pist alanıyla eğlenceye doymanızı sağlayan Gala' da genel olarak beyaz renk kullanılmıştır. Beyaz rengin sadeliğine eşlik edecek renk geçişleri sizin zevkinize göre düzenlenebilmektedir. Açık ve kapalı alanıyla hizmet veren Gala isteğiniz üzerine yeniden şekilleniyor. Yemekli, kokteyl ve açık hava kapasitesi 300 veya 400 kişi olan mekanda kapalı alan kapasitesi ise 200 veya 300 kişi olarak belirlenmiştir.

Gala Wedding Kır Düğünü Fiyatları

Gala Wedding yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi ve hafta sonu kişi başı 50 TL ile 75 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kır düğünü bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mekan Bünyesindeki Organizasyon Çeşitleri ve Hizmetler

Kır düğünü organizasyonlarında daha çok ön plana çıkan Gala Wedding'de ayrıca; kına, nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları gibi organizasyonlar da yapılabilmektedir. Organizasyon sorumlusuyla birlikte kır düğünü organizasyonunuzu planlayabilir, belirli durumlarda değişiklik yapabilirsiniz. Herhangi bir durumda Gala Wedding ekibi kendi içerisinde çözüm sağladığı için dışarıdan organizasyon firmasına ihtiyaç duymuyorsunuz.

Yemek servisi veren mekanda birbirinden güzel tatlar misafirlerinizin zihninde yer ediyor. Aynı zamanda dışarıdan catering hizmeti almanıza da olanak sağlayan Gala'da herhangi bir kısıtlama yaşamıyorsunuz. Mekan en önemli gününüzü ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video hizmeti de sunmaktadır. Işık, ses ve sahne hizmeti sunan Gala Wedding' de servis 22.00'a müzik ise 23.30' a kadar devam etmektedir. Ancak after party alanıyla eğlenceye hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Gala Wedding Nerededir?

Şehir merkezinde bulunan mekana birçok seçenekle gidebilirsiniz. İster toplu taşıma ile isterseniz kendi aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mekana ait 150 araca kadar otopark alanı bulunmaktadır. Ayrıca vale hizmeti de size ve misafirlerinize sunulmaktadır.

29 Ekim Mahallesi, 2235 Sokak, No:27 Kaynaklar- Buca / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, parti, kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları gibi organizasyonlar da yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alan kapasitesi 400 kişi kapalı alan kapasitesi 300 kişidir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22.00'da müzik ise 23.30' da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Gala Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Gala Wedding düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gala Wedding düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 75 TL,

Gala Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gala Wedding açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz