İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Porselen makyaj
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Funda Yılmaz Makeup Artist

Freelance olarak çalışmalarına devam eden Funda Yılmaz, İstanbul başta olmak üzere isteyen herkese hizmet sunabilmekte. Özellikle gelin makyajı konusunda başarıdan başarıya koşan Funda Yılmaz, makyaj konusunda elde ettiği akademik eğitimlerle de ünlenmiştir. Bu yazımızda, Funda Yılmaz Makeup Artist gelin saçı ve makyaj hakkında ayrıntılı bilgiyi edinebilir, 600 TL'den başlayan paket fiyatları ile en güzel gelin makyajı içeriklerine dair avantajları keşfedebilirsiniz.

Hizmetler

Makyaj konusunda oldukça tecrübeli olan Funda Yılmaz, gelin makyajında istenen her tarzı en güzel hali ile yansıtmakta. Cilt tipiniz, ten renginiz, gelinliğin biçimi ve en önemlisi sizin hayalleriniz esas alınmakta. Detaylı analiz sonucunda ortaya en güzel gelin makyajı çıkmakta. Bunlardan bazıları, doğal ışıltılı gelin makyajı, nude makyaj veya sade makyaj olarak belirtilebilir. Makyaj konusunda, hijyen ve kaliteden ödün vermeyen Funda Yılmaz, NYX, MAC veya Makeup Revolution gibi en özel markalardan yararlanmakta.

Funda Yılmaz Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Fiyat konusunda da gayet makul kriterler benimseyen Funda Yılmaz, ortalama olarak 600 - 800 TL civarında hizmet sunmakta. Funda Yılmaz Makeup Artist’in sizlere ve yakınlarınıza sunduğu olanaklar ve istediğiniz mekanda hizmet alabilme imkanı da fiyatlara dahil.

Özellikler

Funda Yılmaz’ı gelin makyajı ve gelin saçı konusuna bu kadar hakim kılan detaylardan bahsetmeden geçemeyiz. Beauty and Special Effect Makeup alanında eğitim aldıktan sonra, çeşitli dizlerde ve Oscar ödüllü filmlerde makyöz görevini üstlenmiştir. 2011 yılında MAC Cosmetics bünyesinde bütün sertifikaları edinerek, İstanbul Fashion Week’te ve kimi dergilerde makyöz olarak çekimlere katılmıştır.

Aldığı bunca eğitim, sertifika ve edindiği tecrübeler sonrasında 2016 yılından itibaren MAC Kozmetik bölge eğitmenliği görevine başlamıştır. Marmara, Ege ve Akdeniz bölge görevi sonrasında 2018 yılından bu yana freelance olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Halen farklı konularda eğitim vermeye devam eden ve bu işi bir sosyal sorumluluk projesi olarak gören Funda Yılmaz, birbirinden değerli workshoplara imza atmıştır. “Makyaj Çantanı ve Anatomini Keşfet”, “5 Adımda Pratik Smokey Eye Makyajı” ve “Ultra Doğal Ten Makyajı” atölyeleri ile online olarak yeni yetenekler yetiştirmeye çalışmaktadır.

Funda Yılmaz Make-up Artist Nerededir?

Yazının başında da belirtildiği gibi, Funda Yılmaz, freelance olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu yüzden 2 - 3 hafta önceden randevu alarak iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İletişime geçmek ve güncel olanaklardan yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmayı unutmayın.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere, arzu ettiğiniz herhangi bir yerde de sizlere hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sektörün en başarılılarından olan Funda Yılmaz, düzenli olarak makyaj eğitimleri de vermekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Funda Yılmaz bünyesinde sizlere sunulan en büyük avantajlardan biri, freelance çalışma prensibi. Ücretsiz Teklif Al formunu doldurarak, arzu ettiğiniz mekanda sizlere hizmet sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel gelin makyajı ve ipek kirpik uygulamaları bu pakette mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bu paket ile, önceden makyaj provası yapabilir, sizin belirlediğiniz kategoriye göre bir makyaj tarzı seçebilirsiniz. Yakınlarınıza dahi hizmet sunulması da cabası.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bütün konseptleri layıkıyla gerçekleştiren Funda Yılmaz, cilt analiziniz sonucunda, tam da istediğiniz makyajı sizlere uygulayacak.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bütün makyaj işlemleri birkaç saat içinde tamamlanmış olacaktır.

Funda Yılmaz Makeup Artist organizasyon fiyatları ne kadar?

Funda Yılmaz Makeup Artist organizasyon fiyatları Funda Yılmaz Makeup Artist organizasyon fiyatları Funda Yılmaz Makeup Artist organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Funda Yılmaz Makeup Artist Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Funda Yılmaz Makeup Artist

Yorum yaz