Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Funda Karaman Photography Hakkında

Ankara - Çankaya konumunda bulunan Funda Karaman Photography, düğün fotoğrafçılığı kategorisinde en özel anlarınıza şahitlik ediyor. Türkiye ve dış ülkelerde fotoğraf ve video çekim imkanıyla oldukça tercih ediliyor. Yazımızın devamında firma hakkında 1.000 TL'den başlayan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ve adres bilgisi mevcut.

Çekim Türleri

Funda Karaman Fotoğrafçılık, özellikle düğün fotoğrafçılığı alanında çok tercih ediliyor. Firma, bir çok alanda çekim hizmeti sunuyor. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimini üstlenerek anılarınızı ölümsüzleştiriyor.

Büyüleyici temaları ile düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi çekim imkanları da bulunuyor. Ayrıca nişan çekimi ve katalog çekim türlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Müzik ve fotoğraflarına karar verdiğiniz trashday hizmeti bulunuyor.

Konuklarınıza göndereceğiniz save the date çekim imkanları sizlere sunuluyor. Stüdyo çekim imkanı ile her mevsim çekimlerinizi konforlu hale getirebiliyorsunuz. Muhteşem anılarınızı katalogda kendinize göre dizayn edebilme imkanı da sağlanıyor.

Funda Karaman Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ankara’nın en dikkat çeken ve beğenilen düğün fotoğrafçısı ile mükemmel bir anı biriktire biliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz tema ve konseptlere göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Firmanın dış çekim fiyatları başlangıç paketi olarak 1.000 TL ile 1.500 TL arasında başlıyor. Her şey dahil paketi ise seçeceğiniz seçeneklere göre belirleniyor ve 2.000 TL’den başlıyor.

Profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeyi hedefleyen bu fotoğrafçı, en güzel günlerinizde yanınızda. Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak güncel indirim bilgilerini alabilirsiniz.

Olanakları

Funda Karaman Fotoğrafçılık, muhteşem ve özverili çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Firma tarafımdan, profesyonel ekipman ve ekip temini konforunuz için sağlanıyor. Orijinal fotoğraflarınızın bir kopyasını 4 hafta gibi bir sürede alabiliyorsunuz.

Stüdyo ve dış mekan çekimi çiftlerle karara varıldığı takdirde istenilen yerlerde çekilebiliyor. Ankara’da konumlanan firma şehir dışı ve yurt dışı çekim imkanlarını da sizlere sunuyor. Güler yüzlü ekibi, konforlu hissetmenizi ve samimi ortamı ile sizler için en iyi imkanı sunuyor.

Funda Karaman Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesi konumunda yer alan Funda Karaman Photography’e ulaşım birçok ulaşım aracıyla sağlanabiliyor. Palmiye İş Merkezi içerisinde yer alan firmanın yakınlarında metro ve otobüs durakları bulunuyor. Otobüs ile 157-3, 158, 193, 263-7, 353-5, 481 hatlarıyla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Metro ile M1-M2-M3 duraklarında inerek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kişisel aracınız ile gidebilmeniz için açık adres: Cevizlidere Mah. 1243.Sok 4/2 Palmiye İş Merkezi Balgat, Çankaya - Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye ve yurt dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde, doğum ve mezuniyet çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5-6 ay önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday konseptleri, nişan ve katalog çekimi ek avantajları oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve size özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, şehir dışı ve yurt dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel konsepte bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Arzu ettiğiniz dekorasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1-2 ay içinde teslim süresi bulunuyor.

Funda Karaman Photography düğün fiyatları ne kadar?

Funda Karaman Photography düğün fiyatları Funda Karaman Photography düğün fiyatları Funda Karaman Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Funda Karaman Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Funda Karaman Photography

Yorum yaz