Fuat Paşa Yalısı 'nda Düğün Organizasyonu

Düğün töreninizin sizin için taşıdığı önemin farkındayız. Bu önemli günde mutluluğunuzu ve heyecanınızı paylaşırken, sizlere ve konuklarınıza unutulmaz bir tören yaşatabilmek için tecrübelerimizi hayalleriniz ile birleştirmekten memnuniyet duyacağız. Sizler için hazırlamış olduğumuz organizasyon paketlerimiz hayalini kurduğunuz masalın anlatıcısı olacak, size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatacak. İstanbul Boğazı'nın ayaklarınızın altında hissettiğiniz; düzenli restorasyonlarıyla tarihine şıklık katan Fuat Paşa Yalısı, en mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaşmak için sizlerin hizmetinde.

Nişan Organizasyonu

Evliliğe doğru giden yolda ilk adımlarınızı attığınız bu özel günü Fuat Paşa Yalısı ayrıcalığıyla hafızalardan silinemeyecek bir geceye dönüştürmeye ne dersiniz? Birlikteliğinizin sembolü olan yüzükler parmaklardaki yerini alırken yaşadığınız heyecanı Fuat Paşa Yalısı olarak tecrübemiz ile eğlenceye dönüştürüyoruz.

Siz mutluluğa adım adım ilerlerken sizinle beraber yürüyen sevenlerinize, sizin için hazırlamış olduğumuz hizmet paketlerinden dilediğinizi seçerek gecenizi daha da özel kılabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu

Oğlunuzun erkekliğe ilk adımı olarak değerlendirilen bu geleneksel törende mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşmak, bu geleneğin ihtişamını yaşamanız ve yaşatmanız Fuat Paşa Yalısı olarak için çalışıyoruz. Oğlunuzu bir şehzade gibi karşılandığı bu törende, Fuat Paşa Yalısı ayrıcalığı ile kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz.

Sevdiklerinizle paylaşacağınız bu geceyi size özel hazırlamış olduğumuz hizmet paketlerimizden dilediğinizi seçerek taçlandırabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu

Bekarlığın son günlerinde gerçekleşen eski bir gelenek olan Kına Gecesi'nin en güzeli ev en ihtişamlısı Fuat Paşa Yalısı'nda yaşanır.
Sizleri ve konuklarınızı eğlendirmek, unutulmaz anlar yaşatmak amacıyla her ayrıntıyı sizler için düşünüyoruz.

Düğün Buketi üzerinden "Ücretsiz Teklif Al" butonuyla bizden teklif alabilir, fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonunuzun ayrıntılarını bizlerle paylaşabilir, size uygun olan hizmet paketlerimizden dilediğinizi seçip organizasyonunuzu Fuat Paşa Yalısı 'nda yaşamanın ayrıcalıklarına erişebilirsiniz. Yoğun talepler nedeni ile önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini ve yaz aylarına doğru elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Düğün Buketi size bu fırsatı tanıyor, bir tık ile dilerseniz rezervasyonunuzu da gerçekleştiriyor. Siz de Fuat Paşa Yalısı'nın ayrıcalıklı organizasyon  sahibi olmak isterseniz, Düğün Buketi üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Hilal & Caner
  Puan

  Kalite tesadüf değildir 😌 mükemmel mekan, çok güzel bir atmosfer eşliğinde nişanımızı gerçekleştirdik. Elbette ki her şey kusursuzdu. Tekrar teşekkür ederiz çok güzel de ağırlandık, konuklarımız da dahil. Herkese tavsiye edebileceğim bir mekan 💕

 2. Avatar
  Mükerrem Odabaşı
  Puan

  Mekan tasarımı ve süslemeler kusursuz. Sultanlara yaraşır şekilde ağırlandık. Harika bir davetti Selim ve Meltem çiftini tebrik ediyorum.

 3. Avatar
  Suna & Caner
  Puan

  Harika bir atmosfer, kendimi sultanlar gibi hissettim 🙂 Fotoğraf çekimimizi de burada yaptık muhteşem çıktı fotoğraflarımız, bizim için harika bir deneyimdi size de tavsiye ederim

Yorum yaz