Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Fotomanya Hakkında

Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren Fotomanya, düğün ve özel günlerin vazgeçilmez kullanımlarından biri olan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında size unutulmaz kareler sunmaya hazırlanıyor. Mutlu ve keyifli hâllerinizi fotoğrafçılık becerisiyle deklanşöre aktaran firma, bir ömür saklayacağınız fotoğraf ve albümleri profesyonel tecrübe ile ilginize sunuyor. Tecrübe ile fotoğrafçı gözünün birleştiği Fotomanya dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ise 500 TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor.

Firma Özellikleri

Fotomanya, profesyonel fotoğrafçılık kapsamında dış çekim ile stüdyo çekimi olanaklarına sahip olarak hizmetlerini sunuyor. Deneyimli fotoğrafçılık geçmişinin yanı sıra son teknolojik ekipman kullanımı da çekimlerin daha hızlı ve istenilen düzeyde olmasını sağlıyor.

Düğün sahiplerinin ve konukların en içten ve mutlu günlerine ortak olan firma, barındırdığı fotoğraf ve video ekibiyle işini ciddiye alıyor. Birbirinden farklı çekim türüyle hizmet sunan firma, kadraja aktardığı karelerle çiftlere ve davetlilere günün anlamına yakışan siyah-beyaz veya renkli fotoğraf ile video hatıraları hazırlıyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Deneyimli bir çekim ekibine sahip olan Fotomanya, çekim süreci boyunca olumlu enerjisini sizinle de paylaşarak işini profesyonelce yerine getiriyor. Yıllar boyunca en özel gününüzü tekrar güler yüzle hatırlamanızı hedefleyen firma, geniş çekim hizmetiyle bu işi başarıyor.

Firmanın dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ve fiyat politikası ise 500 TL civarındaki minimum paket hizmetiyle başlıyor. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre değişen fiyatlarla ilgili güncel bilgilere ve özel fırsatlara ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanları ile telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Fotomanya, düğün fotoğrafçılığı konusunda uzun soluklu bir deneyime sahip olmanın yanında, diğer davetli etkinliklerle de adını öne çıkarmayı başarıyor. Deneyimli ve samimi bir ekibin gerçekleştirdiği çekimler; söz, nişan, kına ve düğün sonrası etkinliklerini kapsıyor. Keyifli ve eğlenceli anların kayıp gitmesine izin vermeyen firma, Ankara’nın her yerinde dış çekimlerini gerçekleştiriyor.

Stüdyo çekimlerinde ise konsept-tema doğrultusunda çekimleri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Ankara dışına da hizmet veren firmanın, yurt dışına hizmeti de bulunuyor. Firma daha düzenli ve hazırlıklı bir çekim için düğün belgeseli ve düğün hikâyesi gibi hizmetleri de isteğinize sunuyor.

Fotomanya Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Altındağ ilçesinde yer alan Fotomanya; özel araç, metro ve otobüs ulaşımlarına açık bir konumda yer alıyor. Özel araç dışında Sıhhiye otobüs hatlarından 413 numaralı otobüse binerek Kara Ahmet durağında inebilirsiniz.

Aydınlıkevler, Çevreli Caddesi Kara Ahmet Sokak No : 29A, 06100 Altındağ.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'nın her yerine hizmet sunulmakla beraber yurt içi ve yurt dışı hizmet seçenekleri de bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, söz, trash day, nişan ve save the day çekim hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğünün iki veya üç hafta öncesinde iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma; konsept ve katalog hazırlığı ve çekimi, diğer organizasyon türlerinin çekimi yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video destekli çekimler ve orijinal çekimlerin elden temsil edilme hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

İhtiyaç ve ilginize bağlı olarak düğün belgeseli, düğün hikayesi ve stüdyo çekimleri hizmet içeriğinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimleri için stüdyo ve dış çekim mekânlarında özel konsept, düğün hikayesi ve katalogu hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içinde teslim ediliyor.

Fotomanya düğün fiyatları ne kadar?

Fotomanya düğün fiyatları Fotomanya düğün fiyatları Fotomanya organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Fotomanya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fotomanya

Yorum yaz