Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Fotoğraf Dünyası Hakkında

Fotoğraf Dünyası, gündemi yakalayan çekim teknikleri ve yüksek kaliteli ekipmanları ile en güzel gününüzü fotoğraflıyor. İzmir Konak bölgesinin alanında başarılı dış çekim fotoğrafçılarından olan stüdyo, sepya tonları yoğun olarak kullanılan fotoğrafları ve uygun fiyatları ile göz kamaştırıyor. Ortalama olarak 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veren bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sizleri de bekliyor.

Çekim Türleri

Dış çekim, düğün fotoğrafçısı denildiğinde belki de akla gelen ilk çekimlerden birisi bu fotoğrafçı. Fotoğraf Dünyası, dış çekimleri en iyi şekilde gerçekleştirirken stüdyo çekimini de unutmuyor. Gelin ve damat adaylarına uygun aksesuarlara sıkça yer verildiği çekimlerde, konsept fotoğraflar da önemli bir yer kaplıyor. Bu çekimler gerçekleştirirken çiftlerin talebine göre değişiklik yapılarak, siyah beyaz ve renkli fotoğraflar elde edilebiliyor.

Fotoğrafçı, düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yaparak tüm önemli anları kayıt altına alıyor. Bu videolar, çiftlerin talebine göre düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün videoları hazırlanmak için kullanılıyor. Böylece çiftler en önemli günlerinin her saniyesini gülümseyerek hatırlama imkanına sahip oluyor. Buna ek olarak, tüm görüntü ve videoların orijinalleri çiftlere teslim ediliyor.

Fotoğraf Dünyası Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir Konak düğün fotoğrafçısı denilince akla ilk gelen Fotoğraf Dünyası, fiyatları ile de çifteleri mutlu ediyor. Alternatif paketleri ve fiyatları olan fotoğrafçının paket fiyatları 1.000 - 1.500 TL civarından başlıyor. Bu fiyatlar, çekimin türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de dilediğiniz fotoğraflara sayfamızda bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonunu kullanarak sahip olabilirsiniz.

Olanakları

Fotoğrafçı, bu telaşlı günde çiftlerin telaşını en azına indirebilmek için var gücüyle çalışıyor. Geniş ve alanında uzman bir ekibe sahip olan stüdyoda, çiftlere bu ekip rehberlik ediyor. Çiftlerle fikir alışverişinde bulunarak fotoğraf çekimi için en uygun konuma karar veren ekip, dış çekimi bu lokasyonlarda gerçekleştiriyor. Çekimden yaklaşık dört hafta sonra ise çiftlerimiz heyecanla bekledikleri fotoğraf ve videolarına kavuşabiliyor.

Fotoğraf Dünyası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bu firma, İzmir Konak gibi çiftler tarafından oldukça tercih edilen bir bölgede. Bu bölge bir çok toplu taşıma aracının da uğrak noktası olarak bilinmekte. Toplu taşıma kullanmak isteyen çiftlerimiz stüdyoya metro, 202, 253, 68, 691 numaralı otobüsler ve Konak Tramvayı ile ulaşabilir.

Şahsi aracıyla ulaşım sağlayacak gelin ve damat adayları içinse fotoğrafçının açık adresi şöyle: “Şair Esref Bulvarı Karaahmetoğlu İş Merkezi No:22/B”.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Vesikalık fotoğraf, biyometrik fotoğraf, nişan, söz, kına çekimi mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın profesyonel bir ekiple çalışıyor olması ve merkezi konumu, tercih etme nedenlerinizden olabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip ve ekipman temini, dijital içerik teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf baskı teslimi, düğün klibi ve düğün belgeseli teslimi mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

-

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi dört haftadır.

Fotoğraf Dünyası düğün fiyatları ne kadar?

Fotoğraf Dünyası düğün fiyatları Fotoğraf Dünyası düğün fiyatları Fotoğraf Dünyası organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Fotoğraf Dünyası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fotoğraf Dünyası

Yorum yaz