Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Foto Özgür

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Foto Özgür, başarılı bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak çalışıyor. Fotoğraf stüdyosunda, nişan çekimi, konsept çekim ve katalog çekimleri gibi daha birçok çekim gerçekleştiriliyor. En özel günlerinde çiftlerin heyecanını paylaşıyor. Kendisiyle birlikte her işin ustalarından oluşan geniş bir ekibi de bulunuyor. Çekimlerin başlangıç paketi fiyatları paketlerin içeriklerine göre değişkenlik gösterse de minimum 500 TL’den başlıyor.

Çekimleri ve Olanakları

Foto Özgür, çiftlerin yıllar geçse de tekrar tekrar bakıp o günü hatırlayacakları fotoğrafları en kaliteli şekilde hazırlamaya çalışıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak başarıları kanıtlanmış olan fotoğrafçı, İzmirli çiftlerin memnuniyetle ayrıldığı bir stüdyo hizmeti veriyor. Nişan çekimlerinden, konsept çekimine; katalog çekimlerinden toplantı çekimlerine kadar birçok alanda çekimler gerçekleştiriliyor.

Fotoğraf çekilmeyi sevmeyen veya yeterli zaman ayırmayan çiftlerle stüdyoda yaptığı kısa bir çekim sonucunda da ortaya birbirinden güzel konseptler çıkarıyor. Tarih kokan İzmir’in birbirinden güzel sokaklarında poz vereceğiniz son zamanların trendi dış çekim için de gerekli tüm koşullar sağlanıyor. Üstelik bunun için illaki İzmir’de mekan bulmanız gerekmiyor, şehir dışında da çekim imkanınız oluyor.

Çekim mekanından farklı konseptlere kadar fotoğrafçı size öneriler sunuyor. Tüm hizmetler için yaklaşık 2 hafta önce Foto Özgür’e başvurmanız yeterli oluyor. Sonrasında gerekli hazırlıklar yapılarak planlanan tarihte çekiminiz gerçekleşiyor. Fotoğrafların orijinal teslimleri de 4 ile 6 hafta içerisinde yapılıyor.

Foto Özgür Karabağlar Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Foto Özgür, çiftlerin tüm isteklerini ve hayallerini dinleyerek onları en uygun şekilde karşılamaya çalışıyor. Bütçeleri aşmadan minimum 1000 TL’ den çekim paketi fiyatlarını başlatıyor. Fiyatları etkileyen en birincil etken şehir tercihi oluyor. Her şey dahil edildiğinde kapsamlı bir çekim paketi size 2000 TL civarında mal oluyor. Hem sizin için en uygun çekim içeriğini hazırlamak hem de fiyatları öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan form doldurmanız yeterli. Ayrıca DüğünBuketi.com’a özel fırsatlar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Özgür Nerede?

Foto Özgür, İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. 3915 Sok. No:12, 35120 Karabağlar / İzmir adresinde olan stüdyoya Eshot ve İzmir Metro seferleri ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, katalog çekimi ve konsept çekim.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi, dış çekim ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini ve şehir dışında çekim mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftada teslim ediliyor.

Foto Özgür düğün fiyatları ne kadar?

Foto Özgür düğün fiyatları Foto Özgür düğün fiyatları Foto Özgür organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Foto Özgür Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Özgür

Yorum yaz