Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün hikayesi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Olgun Hakkında

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı özelinde hizmet veren Foto Olgun, birbirinden farklı konseptlere imza atıyor. 1000 TL’den başlayan uygun fiyat avantajları ile de çiftlerin gönlünde yer edinmiş durumda. Farklı konsept ve mekan seçenekleri sunan Olgun ile siz de hayallerinizdeki dış çekimi gerçekleştirebilirsiniz. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak size özel fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Foto Olgun, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemektedir. Dış çekim için çiftlerle gerçekleştirilen ön görüşmelerde, mekan ve konsept belirlenmektedir.

Deniz kenarı, orman, koru, hazır dış çekim platoları gibi birçok mekanda çekim gerçekleştirilmektedir. Bu noktada çiftin istekleri ön planda tutularak planlamalar gerçekleşmektedir. Mekan seçimine göre konsept belirleme ya da konsepte uygun mekan belirleme ile her şey birbiri ile uyumlu bir hale getiriliyor.

Foto Olgun, gerçekleştirmiş olduğu düğün çekimleri ile de adından söz ettiriyor. Save the date, trashday ve düğün hikayesi gibi çekimlerle birbirinden güzel anıları sizlerle buluşturuyor. Olgun, katalog ve nişan çekimleri için de farklı tarzlara hitap edebiliyor.

Bayrampaşa bölgesinde konumlanan firma İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir. Düğün öncesi ya da sonrası olduğu gibi düğün esnasında da fotoğraf ve video çekimleri isteklerinize göre gerçekleştirilebiliyor.

Foto Olgun Dış Çekim Fiyatları

Her bütçeye uygun paket fiyatları ile Foto Olgun, çiftlerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Dış çekim düğün fotoğrafı fiyatları seçilen hizmet ve içeriklere göre farklılık gösterebiliyor.

Stüdyo çekimi ya da dış çekim olanaklarına göre değişen fiyatlar söz konusudur. Bunun yanı sıra, düğün hikayesi ya da save the date için de farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. 1000 TL ile 1500 TL aralığında değişen avantajlı paket fiyatlarından yararlanmak için DüğünBuketi danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Foto Olgun bulunduğu konum sayesinde kolay ulaşım imkanına sahiptir. İster toplu taşıma araçları ile isterseniz özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araç ile ulaşım için Avrupa Otoyolu/O-3 yolundan Kocatepe çıkışına doğru ilerlemelisiniz. Mustafa Kemal Atatürk Caddesine geldiğiniz zaman firmaya ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma ile ise metro ve metrobüs hatlarını kullanarak firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık adresi şu şekildedir; Kartaltepe Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:51/A, Bayrampaşa / İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, stüdyo çekimleri, düğün belgeseli, konsept çekim, nişan çekimi, dış mekan fotoğraf çekimi, katalog çekimi hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, stüdyo çekimi ve ekip temini yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, ekip temini, orijinal kopya teslim hizmetlerini içermektedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, mekan seçimine göre konsept belirleme, orijinal kopya teslim, düğün hikayesi hizmetlerini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept seçenekleri mekan seçimine göre belirlenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 4 haftadır.

Foto Olgun düğün fiyatları ne kadar?

Foto Olgun düğün fiyatları Foto Olgun düğün fiyatları Foto Olgun organizasyon fiyatları ise 2000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Foto Olgun Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Olgun

Yorum yaz