Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Masal

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan Foto Masal dış çekim, stüdyo çekimi, vesikalık çekim, bebek çekimi, konsept çekim, bebek doğum çekimi, biyometrik fotoğraf çekimi, düğün belgeseli, düğün videosu, katalog çekim, save the date, nişan çekimi gibi her türlü çekimi uygun fiyatları ile sağlıyor. Masal Fotoğraf Stüdyosu'nun 750 TL'den başlayan dış çekim fiyatları ve daha fazlası için ücretsiz formu doldurabilir, DüğünBuketi.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Masal Fotoğraf Stüdyosu Dış Çekimi

Maltepe Foto Masal düğün hikayesi isteyen çiftler için gelin makyajı ve damat traşı ile çekime başlıyor. İstediğiniz dış çekim yerini ya da düğün salonu çevresini kullanarak dış çekim gerçekleştiriyor ve ilk dansa kadar gelin ve damat için önemli kareleri yakalıyor. Tüm günü kayıt altına alan Masal Fotoğraf Stüdyosu çifti yansıtacak bir kolaj gerçekleştiriyor.

Düğün öncesi ya da düğün sonrası rahat bir şekilde dış çekim yaptırmak isteyen çiftlerle buluşuyor. Gelin ve damat ile görüşülerek ortak bir mekan ve konsept oluşturuluyor. İstanbul ve çevresinde çekim imkanı sunan Masal Fotoğraf Stüdyosu isteyen çiftlere birden fazla mekan kullanarak da dış çekim gerçekleştirilebiliyor.

Eğlenceli bir ekip ile çalışan Foto Masal çekimde sizin için önemli olan her ayrıntıya dikkat ediyor. Kız Kulesi, Galata Kulesi manzaralı, deniz kenarında ya da kırlarda, tarihi bir mekanda ya da sadece stüdyoya giderek poz sınırlaması olmadan çekim akışına göre hizmet sunuyor.

Masal Fotoğraf Stüdyosu Dış Çekim Fiyatları

Foto Masal 1000 TL altı fiyatları ile mutlu günlerinizde yanınızda oluyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, nişan çekimi gibi birçok farklı seçenekten oluşan çekim paketleri ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda DüğünBuketi imkanları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizmetleri

Foto Masal nikah için başvurmanız gereken vesikalık fotoğraf çekimi de dahil gelin ve damat için birçok imkan bulunduruyor. Stüdyo çekimi yapmak isteyen çift için konsept hazırlıyor. Masal Fotoğraf Stüdyosu aynı zamanda bebek fotoğrafları ya da bebek doğum çekimi gerçekleştirebiliyor. Çekilen fotoğrafların orijinallerini de teslim eden düğün fotoğrafçısı beğenilen bazı fotoğrafları ise çiftler için hazırlıyor ve albüm oluşturuyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Maltepe ilçesinde bulunan Foto Masal konumu ile kolay ulaşabileceğiniz bir yerde bulunuyor. Sabah 07.00 ile akşam 22.30 arasında sizlerle tanışmak ve mutlu anlarına ortak olmak için bekliyor.

Masal Fotoğraf Stüdyosu Adresi: Bağdat Cd. 432-440, Bağlarbaşı, 34844 Maltepe / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde çekim yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, doğum çekimi, bebek çekimi, stüdyo çekimi, save the date, trashday, katalog çekimi

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, danışmanlık, çekim ve orijinallerin teslimi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin ve damat ile görüşülerek konsept oluşturuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta gibi bir sürede ürün teslimi sağlanıyor.

Foto Masal düğün fiyatları ne kadar?

Foto Masal düğün fiyatları Foto Masal düğün fiyatları Foto Masal organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Foto Masal Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Masal

Yorum yaz