Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Foto Maket Hakkında

Foto Maket İzmir şehrinin güzel Karşıyaka ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Dış çekim gibi zorlu bir konsepti başarıyla sağlayan ekip, mezuniyet, nişan, doğum günü gibi özel günlerinizde de sizin için deklanşöre basıyor. 1000 TL'den başlayan düğün çekimi fiyatları ve paket içerikleri hakkında bilgi almak için DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Karşıyaka düğün fotoğrafçıları arasında sunduğu kaliteli hizmetlerle kendine isim yapmayı başaran Foto Maket özellikle dış çekim konusunda usta diyebiliriz. Seçtiğiniz konsepte göre sahilde, salonda, tarihi düğün mekanlarında veya yemyeşil park ve bahçelerde fotoğraf çekimi hizmeti veriyor.

Düğün öncesinde gün belirleyerek çekim için randevu oluşturmakla işe başlıyorlar. Sonrasında sizin isteklerinize göre belirlenen mekanda profesyonel ekibi ve ekipmanları ile çekimi gerçekleştiriyorlar. Çekimin hemen sonrasındaysa orijinal fotoğrafları teslim alarak Instagram hesaplarınızda keyifle paylaşabilirsiniz.

Foto Maket ekibi ile düğün çekiminin yanı sıra, o özel güne hazırlık aşamalarını da kaydedebilirsiniz. Kuagörden başlayıp balayına yolculuğa kadar uzanan düğün gününüz için düğün belgeseli ve klibi hazırlatabilirsiniz.

Tabii hizmetler bununla da bitmiyor. Düğün bittikten sonra Trashday konsepti ile gelinliğinizi ve damatlığınızı bir kez daha giyebilir, bu kez tertemiz kalmasına özen göstermeden eğlenceli ve komik düğün fotoğrafları çekilebilirsiniz.

Foto Maket Dış Çekim Düğün Fotoğrafları Fiyatları

Foto Maket sunduğu bu güzel hizmetleri oldukça uygun fiyat seçenekleri ile çiftlere sunuyor. Orijinal fotoğrafların teslimi ve ekipman desteğini içeren standart paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Albüm, daha uzun süre dış mekan çekimi, düğün belgeseli gibi hizmetleri içeren her şey dahil paket fiyatları ise 1500 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz konsepte, mekana ve çekim süresine göre fiyatlar şekilleniyor.

Düğün fotoğrafçısı Foto Maket'in dış çekim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve size özel teklifler için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nerede?

Foto Maket İzmir'in Karşıyaka şehrinde bulunuyor. Düğün fotoğrafçıları arasında İzmirlilerin dış çekim için sıklıkla tercih ettiği bu firma yalnızca İzmir'e değil, Türkiye'nin dört bir yanına hizmet veriyor. Daha önceden ulaşıp uygunluğa göre randevu almanız durumunda firmadan hizmet alabilirsiniz.

Ekiple görüşme yaparak konsept belirleme ve örnek fotoğrafları incelemek isterseniz firmanın stüdyosunu ziyaret edebilirsiniz. Harita butonundan faydalanarak konumunuza uygun yol tarifi almayı unutmayın.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Foto Maket'in merkezi İzmir'de, ancak Türkiye'nin dört bir yanına hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, doğum günü ve nişan çekimi hizmeti de sağlanıyor. Ayrıca düğün sırasında hazırlık anı da kayıt altına alınabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 2 hafta önceden randevu oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Foto Maket şehir dışında da hizmet verebilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde çekim ve orijinal fotoğrafların teslimi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketler içerisinde orijinal fotoğrafların teslimi, fotoğraf albümü, kişiye özel konsept çekimi gibi hizmetler yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Orijinalleri teslim aldıktan sonra 3 hafta içerisinde albüm ve diğer çekimleri teslim alabilirsiniz.

Foto Maket düğün fiyatları ne kadar?

Foto Maket düğün fiyatları Foto Maket düğün fiyatları Foto Maket organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Foto Maket Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Maket

Yorum yaz