Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Save the date
Trashday

Foto Limon Hakkında

İstanbul Avcılar konumunda hizmet veren Foto Limon birbirinden farklı dış mekan fotoğraf çekimi ile sektörde yerini almıştır. 1000 TL’den başlayan dış çekim paket fiyatları ile beğeni toplayan mekan hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Limon Foto ile dış mekan çekimi, şehir dışında çekim, yurt dışı çekimi ve birbiriyle koordineli çalışan ekip çalışmaları ön plana çıkıyor. 1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firma hikayenizi kurgulama ve kusursuz bir sonuç alma konusunda oldukça hassas davranıyor. 2 haftalık bir bekleme sonucunda birbirinden güzel karelere orijinal kopyalarıyla birlikte ulaşabiliyorsunuz.

Foto Limon Dış Çekim Fiyatları

8 farklı dış çekim paketiyle hizmet veren Foto Limon ‘da başlangıç paket fiyatı 1000 TL olarak belirleniyor. Paketler arasından dilediğinizi seçtiğiniz ve kolaylıkla isteklerinizi dile getirdiğiniz bir macera sizleri bekliyor. Detaylı fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurarak dış mekan fotoğraf çekimi bütçenizi oluşturabilirsiniz.

Olanaklar

Profesyonel bir ekiple faaliyet gösteren firma, uzman proje ekibiyle çekim öncesi sizinle iletişime geçerek hikayenizi en iyi ayrıntısına kadar dinliyor. İstekleriniz doğrultusunda yol gösterici yanını ortaya koyan firma kusursuz ve bol eğlenceyle geçecek olan bir macerayı başlatıyor. Limon foto süper ekonomik paket içeriği ile önceden belirlenen bir mekanda 2 saatlik kesintisiz çekim yapıyor. Çekim sonrası elde edilen 200 fotoğraf karesinden en çok beğendiğiniz 35 fotoğraf karesini seçmeniz belirtiliyor.

Seçilen karelerden 1 paranomik, 2 adet aile albümü ve 1 adet poster elde edebiliyorsunuz. Firmanın ekonomik paket içeriğinde ise 2 adet poster bulunmakla birlikte albüm boyutunda değişiklik görülebiliyor. Düğün hikayesi paketinde ise tüm gün hizmet sunan firma dilediğiniz mekanda buluşma sağlayarak her aşamada yanınızda oluyor. Foto Limon ile düğün çekimi 1 ve düğün çekimi 2 ismiyle adlandırılan paketlerde ise gün boyu video kaydı ve yüzlerce fotoğraf çekimi yapılıyor.

Ayrıca birbirinden güzel fırsatları sunan firma ile altın ve platinum paketlerini de inceleyebilir, zevkinize en yakın olanı tercih edebilirsiniz. 50 dış mekan fotoğraf çekimi yerini bünyesinde barından fotoğrafçı ile hikayenizi en iyi şekilde yansıtma şansını kaçırmayın!

Nerededir?

Merkez ofisi Avcılar’da bulunan firmanın açık adresi şu şekilde;

Cihangir Mahallesi, Göçer Sokak No:9, 34310 Avcılar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İl dışında çekim hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Foto Limon listesinde bulunan 50 adet dış çekim mekanına göre süsleme değişkenlik gösteriyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içerisinde

Foto Limon düğün fiyatları ne kadar?

Foto Limon düğün fiyatları Foto Limon düğün fiyatları Foto Limon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Foto Limon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Limon

Yorum yaz