Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Kent Bakırköy Hakkında

Foto Kent, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunuyor. Profesyonel bir ekibe sahip olan düğün fotoğrafçısı yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin uygun fiyatları dahilinde hizmet veriyor.  Dış çekim anındaki tecrübesiyle de çiftlerle rahat bir çekim gerçekleştiriyor. Düğün belgeseli, düğün klibi gibi ek hazırlıklarıyla da gönülleri kazanan Foto Kent Bakırköy, her zaman siz çiftlerin yanında oluyor.

Çekim Türleri

Foto Kent düğün fotoğrafçısı stüdyo çekimi, dış çekim, nişan çekimi, katalog çekimi, konsept çekim gibi birden fazla çekim türü bulunduruyor. Düğün öncesi çekim yaptırmak isteyen gelin ve damat için save the date çekimi yapılıyor. Çekimlerini yurt içi ve yurt dışı olmak üzere her yerde yapılabiliyor olması düğün fotoğrafçısını öne çıkararak tercih edilirliğini artırıyor. Çekim öncesi çiftlerle tanışarak konsept ve dış çekim yerleri hakkında fikirler paylaşılıyor. Gelin ve damadın istekleri tespit edilerek çift için en uygun zamanı için anlaşma sağlanıyor.

Sunduğu Olanaklar

Düğün hikayesi isteyen çiftler için günün başından sonuna kadar çiftlerle birlikte olan Foto Kent Bakırköy,  mutlu anları eksiksiz bir şekilde kayda alıyor. Ardından bu anları kolajlıyor ve harika bir düğün hikayesi oluşturuyor. Mutlu anlarını sosyal medyada paylaşmak isteyen çiftler için bir dakikalık sosyal medya paylaşımına uygun düğün videosu da hazırlıyor. Düğünden sonra bambaşka yerlerde fotoğraf çekilmek isteyen çiftler için de trashday çekim hizmeti sunuyor.

Foto Kent Bakırköy Dış Çekim Fiyatları

İstanbul düğün fotoğrafçısı çiftleri ve çiftlerin isteklerini önemsiyor. 1000 TL'den başlayan paket fiyatları ile zaman ve mekan fark etmeksizin çiftlerin mutlu anına dahil oluyor. Foto Kent düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonundan ücretsiz forma ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Nerede?

İstanbul ilinde bulunan düğün fotoğrafçısı stüdyo çekimi, plato çekimi, dış çekim, nişan çekimi ve her özel anınızda yanınızda olabilmek için sizleri bekliyor. Taksi, dolmuş, metro ve otobüs gibi vasıtalar ile Foto Kent düğün fotoğrafçısının stüdyosuna ulaşabilirsiniz. Konuma doğrudan ulaşabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız adres:  Kartaltepe Mah. No1/b (Kaymakamlık Yanı) Teyyareci Nurettin Sk., 34145 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt dışında ve yurt içinde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan çekimi, katalog çekimi, dış çekim, stüdyo çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay öncesinden iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kuaförde çekim hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, konsept çekim ve düğün albümü.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, drone ile çekim ve düğün klibi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çekim yerine ve çiftlerin tercihine göre belirli bir konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta gibi bir sürede teslim ediliyor.

Foto Kent Bakırköy düğün fiyatları ne kadar?

Foto Kent Bakırköy düğün fiyatları Foto Kent Bakırköy düğün fiyatları Foto Kent Bakırköy organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Foto Kent Bakırköy Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Kent Bakırköy

Yorum yaz