Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Hayat Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy konumunda bulunan Foto Hayat dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde kendisini belli etmiştir. Bu yolda birçok çiftin hayatına dokunan ekip aldığı olumlu geri dönüşlerle büyümeye devam etti. Firma 1500 TL’den başlayan fiyatları ile birbirinden farklı konseptte benzersiz kareler ve videografi hizmeti vermeye devam ediyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Katalog çekimi kapsamında ürün çekimleri yapan Foto Hayat ürünü odağa alarak dış dünyayı bazen flu bazen gri tonlamalı şekilde sunuyor. Yıllık çekimleri başlığıyla konsept çekim yapan firmayla mezuniyet fotoğraflarınız stüdyo veya yemyeşil bahçede çekiliyor. Sünnet veya bebek & anne fotoğraf çekimi de sunan firma rengarenk kareleri hayata geçiriyor.

Nişan çekimi hizmeti sunan firma ayrıca düğün belgeseli hizmetinin yanında düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetini de sunuyor. Videografi hizmetleriyle de farklı bakış açısı yakalayan firma profesyonel bir hizmet sunuyor. Tanışma hikayenizden yola çıkarak kayda alınan save the date çekim aşamasında elbise seçiminizden, ortam renklerini belirlemeye kadar yanınızda oluyor Foto Hayat. Trashday hizmetiyle de son derece eğlenceli dakikalar ve hareket özgürlüğü kazanabiliyorsunuz.

Foto Hayat Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Birçok alanda kendinden söz ettiren firmanın fiyatları çekim içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Firmanın başlangıç fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil fiyatı ise 2000 TL olan firma ile eğlenceli çekimler yapmaya hazır olabilirsiniz. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Düğün dış çekimlerinin dışında stüdyo çekimi hizmeti de sunan firma sade ve şık bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Ekip çalışmasını ön plana alan firma her detayını önceden planladığı dış mekan düğün fotoğrafı çekimi ile hafızalarda yer ediniyor.

Şehir dışı çekim olanağı da sunan Foto Hayat ayrıca yurt dışı çekim hizmeti de sunuyor. Güler yüzlü ve samimi bir ekiple dilediğiniz şekilde çalışma imkanı buluyorsunuz. 3 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmanın kaliteli sonuçlarına 2 hafta sonunda orijinal kopyasıyla birlikte ulaşabiliyorsunuz.

Nerededir?

Firmanın merkez ofisi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunuyor. Misafirlerine ücretsiz otopark hizmeti de sunan firmanın açık adresi şöyle;

İncirli Caddesi No:74, 34144 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirlerde faaliyet göstermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi,dış çekim, save the date ve trashday gibi hizmetler mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim gerçekleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal kopya temini bulunur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içerisinde orijinal kopyasıyla birlikte ulaşılabilir.

Foto Hayat düğün fiyatları ne kadar?

Foto Hayat düğün fiyatları Foto Hayat düğün fiyatları Foto Hayat organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Foto Hayat Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Hayat

Yorum yaz