Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Hayal Hakkında

Foto Hayal, düğün fotoğrafçılığı için özel olarak tasarlanmış stüdyosu ile İstanbul Bağcılar bölgesinde çiftlerle buluşuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak ilklere imza atan firma, her bütçeye uygun fiyatları ile gelin ve damat adaylarının yüzünü güldürüyor.

Çekim Türleri

Fotoğrafçı, her türlü teknolojik donanıma sahip durumda. Bu donanımlar sayesinde çiftlere de çok sayıda çekim türü sunuluyor. Yalnızca stüdyo çekimi değil, dış çekim imkanı da bulunuyor. Beş farklı ışığı ile en iyi görüntüyü yakalayan sanatçı, düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi çekimi de gerçekleştiriyor. Bu çekimlerle çiftler arasındaki tutku fotoğraf karelerine dökülüyor.

Eğlence hiç bitmesin diye Foto Hayal Bağcılar, çekimlerini müzik eşliğinde gerçekleştiriyor. Bu eğlence, stüdyonun çekim türlerine de yansıyor. Nikah günlerini sevdiklerine eğlenceli bir şekilde duyurmayı dileyen çiftler save the date çekimi gerçekleştirebiliyor. Düğün sonrası yaşanan stres ve yorgunluk ise trashday çekimiyle yerini keyifli anılara bırakıyor.

Foto Hayal Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bağcılar bölgesindeki çiftlerin sıklıkla tercih ettiği düğün fotoğrafçısı oldukça ekonomik fiyatlara sahip. Gelin ve damat adayları, hayallerindeki fotoğraflar için fotoğrafçıyla gönül rahatlığıyla anlaşabiliyor. Fotoğrafçının başlangıç paket fiyatları 1.000 TL‘den başlıyor.

Siz de aşkınızı fotoğraflarla anlatmak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonu ile detaylı bilgi alabilir ve firmayla anlaşma yönünde adım atabilirsiniz.

Olanakları

Stüdyo, tek bir manzaraya bağlı kalmak istemeyen çiftlerin yanında oluyor. Farklı şehir ve ülkelerde çekim gerçekleştiren Foto Hayal, ortaya oldukça başarılı işler çıkarıyor. Çekimin her anının eğlenceli ve huzurlu geçmesi fotoğrafçı için oldukça önemli. Bu sebeple, çiftlere çekim boyunca bir ekip eşlik ediyor. Işık kullanımından gelin ve damat adaylarının konforuna kadar her detay, bu ekip tarafından kontrol ediliyor.

Bu ekip ile çalışmak isteyen adayların en az dört hafta önce fotoğrafçı ile iletişime geçmesi gerekiyor. Alanında uzman ekip, çekimin bitiminden dört hafta sonra da fotoğrafların orijinal hallerini çiftlere teslim ediyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar bölgesinde bulunan fotoğrafçıya ulaşım sağlamak çok kolay. Stüdyoya otobüs ile ulaşmak isteyen gelin ve damat adayları 89C, 97E,97GE,97M,98M numaralı otobüsleri kullanabilirler. M3 ve M7 metrolarıyla da fotoğrafçıya ulaşabilir.

Ulaşımını taksi veya özel araçları ile gerçekleştirmek isteyenler içinse Foto Hayal Bağcılar stüdyosunun açık adresi şöyledir:

Barbaros, Mahmutbey Cd. No:76, 34203 Bağcılar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevre illerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çocuk, doğum günü, mezuniyet çekimi hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim hizmeti, save the date ve trashday çekim hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip ve ekipman temini, DVD içerisinde fotoğraf teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf albümü ve videoların teslimi, dış mekim hizmeti, düğün belgeseli ve düğün hikayesi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim hizmeti verilmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi dört haftadır.

Foto Hayal düğün fiyatları ne kadar?

Foto Hayal düğün fiyatları Foto Hayal düğün fiyatları Foto Hayal organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Foto Hayal Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Hayal

Yorum yaz