Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Foto Express Hakkında

Ankara Çankaya konumunda yer alan Foto Express dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde sunduğu hizmetle öne çıkıyor. Tecrübeyle profesyonelliği harmanlayan ekip, güzel olan ne varsa kadraja yansıtıyor. Dış çekim fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Çekim Türleri

Foto Express Çankaya, düğün hikayesi ve düğün klibi çekimleriyle ön plana çıkıyor. Zevkinize uygun içerikleri öne çıkaran ekip son derece eğlenceli çekimlere imza atıyor.Dış çekim ve stüdyo çekim hizmeti konusunda da rehber olan ekip farklı poz alternatiflerini onaya sunuyor.

Hayalinizi süsleyen her anı fotoğraf kareleriyle gerçeğe dönüştüren firma, düğün haricinde nişan çekimi de yapıyor. Hayatınızın dönüm noktası olarak nitelendirilebilecek bu özel gün, firma sayesinde fotoğraf ve videolar ile kalıcı hale geliyor.

Olanakları

Foto Express düğün, dış çekim hizmetinin yanı sıra nişan çekimiyle de ön plana çıkıyor. Firma, nişan çekimi tercih eden misafirlerine özel indirim olanağı sunuyor. Arka fondaki renklerin uyumu ise fotoğraflardaki çekiciliği artırıyor.

Firma samimi ve dinamik ekibi ile ön plana çıkıyor. Aksesuarlar ile fotoğraf çekimi sağlayan ekip eğlenceli bir çekim gerçekleştiriyor.

Dış çekimlerde temin edilen profesyonel ekip ise her konuda yardımcınız oluyor. Firma ile çalışmak için 2 hafta önceden iletişime geçmek gerekiyor. 4 haftalık bir süreç sonunda ise fotoğraf ve videolara orijinal kopyasıyla ulaşmak mümkün oluyor. Şehir dışı hizmetiyle de öne çıkan firma, kaliteli hizmeti tüm olanakları ile garantiliyor.

Foto Express Çankaya Dış Çekim Fiyatları

Süregelen yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ve kaliteli hizmetiyle tercih edilmeye devam eden fotoğrafçı, paket sistemle çalışıyor. Seçilen paket içeriğine göre değişkenlik gösteren fiyatlar 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 2000 TL civarında olabiliyor.

Değişkenlik gösteren paket içerikleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinde yer alan Foto Express Çankaya, ulaşım kolaylığıyla biliniyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. 112, 185 -7, 281, 286, 297- 7, 439 ve 530 – 5 numaralı otobüs hatları tercih edilebiliyor. M1, M2 ve M3 metro hattı veyahut özel araçla da ulaşılabilen firmanın açık adresi şöyledir:

Meşrutiyet Caddesi, Karanfil Sokak 06420 Ankara / Çankaya.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve diğer illerde hizmet sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında hizmet sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve dış çekim gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel konsepte bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Arzu ettiğiniz dekorasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftalık bir süre sonunda fotoğraflar teslim ediliyor.

Foto Express düğün fiyatları ne kadar?

Foto Express düğün fiyatları Foto Express düğün fiyatları Foto Express organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Foto Express Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Express

Yorum yaz