Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Foto Didem Hakkında

Foto Didem İzmir ili Bornova ilçesinde düğün, nişan, kına gibi pek çok alanda fotoğrafçılık hizmeti sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisindeki tecrübelerini 1976 yılından beri devam ettiren firma farklı bakış açılarını bir araya getiriyor. Paket sistemle çalışan firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Çekim Türleri

Foto Didem gelişen teknolojiye ayak uyduran ekibi ve donanımlı ekipmanlarıyla düğün fotoğrafçılığı alanında sizlere avantajlı çekimler sunuyor. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli hizmetlerinde özenli davranan ekip zevklerinizi ön planda tutuyor.

Bir senaryo çerçevesinde şekil alan çekimler doğayla iç içe, deniz kenarında veya stüdyoda gerçekleşiyor. ISO dengesini profesyonelce ayarlayan ekip ters ışık, flu fotoğraf gibi çekim türlerine çalışmalarında yer veriyor.

Düğününüzle ilgili harika birçok detayı hizmetlerinde barındıran firma sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Samimiyet ve içtenliğin ön planda olduğu dış çekim hizmeti çiftlerin onayından geçen mekanlarda yapılıyor.

Foto Didem Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Birçok kategoride fotoğrafçılık hizmeti sunan Foto Didem imza attığı kaliteli hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getiren firma fiyatlarını paket içeriklerine göre belirliyor. 1000 TL’den başlayan paket başlangıç fiyatları her şey dahil pakette 1500 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Fotoğrafçılığı bir yaşam biçimi haline getirmiş olan Foto Didem birçok kategoriye imza atıyor. Düğün ve dış çekim hizmetlerinin yanında nişan, kına, söz ve mezuniyet gibi etkinliklere de rehberlik yapıyor.

Firma stüdyo çekiminden portre çekimine, ürün tanıtım çekiminden, reklam çekimine kadar birçok alanda kaliteli hizmeti garantiliyor.

Şehir dışı hizmetiyle de beğeni toplayan ekiple 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 4 haftalık bir bekleme sonucunda fotoğraflarınıza erişebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir ?

Foto didem dış çekim fotoğrafçısı İzmir Bornova ilçesinde bulunuyor. Konumu gereği firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Dilerseniz 330, 565 ve 963 numaralı otobüs hatlarıyla veya İzmir metrosu ile ulaşabilir. Hükümet konağı, büyük park yakınlarında inerek yürüyüş mesafesindeki firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel araç ve navigasyon sistemiyle ulaşmak içinse firmanın açık adresi şöyle;

Erzene, Cumhuriyet Meydanı, 35040 Bornova / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir, İstanbul ve tüm Türkiye'de hizmet sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Stüdyo çekimi, portre çekimi, ürün çekimi, reklam çekimi, nişan, kına ve mezuniyet gibi etkinliklerin çekimine yer veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın şehir dışı ve yurt dışı hizmetleri bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve ekip temini gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli video ve fotoğraf gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Zevke uygun dekorasyonların yanında stüdyo çekiminde kullanılan onaylanmış dekorlara da yer veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonunda fotoğraf ve videolar teslim alınabilmektedir.

Foto Didem düğün fiyatları ne kadar?

Foto Didem düğün fiyatları Foto Didem düğün fiyatları Foto Didem organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Foto Didem Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Didem

Yorum yaz