İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Foto Cihan Hakkında

İzmir’de Çiğli ilçesinde bulunan en eski düğün fotoğrafçılarından olan Foto Cihan’ın, hem Çiğli’de hem de Serinkuyu’da şubesi bulunuyor. Dış çekim fotoğraflar konusunda da harika işler çıkaran Foto Cihan, 1975 yılından bu yana binlerce çiftin fotoğraf çekimini gerçekleştirmiş olmaktan onur duyuyor. Fiyatları sadece 1.000 TL olan standart başlangıç paketini kaçırmayın.

Dış Çekim Paketleri

Düğün çekimleri eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından en özel koşullarda gerçekleşmekte. Dış çekim, save the date, düğün hikayesi ve stüdyo çekim olanaklarının bulunduğu Foto Cihan, birbirinden güzel ve sıra dışı düğün çekim paketi sunmakta. Silver Paket’in içeriğinde Tuzla Kuş Cenneti’nde 90 dakikalık bir çekim yapılıyor. Ayrıca bu pakette 1 dakikalık Instagram klibi sizlere hediye edilmekte. Basılı albüm ise, Foto Cihan’ın fabrikasında sizlere özel geniş kapaklı bir şekilde tasarlanarak kaliteli dış malzemeler ile donatılmakta.

Platinium Paket kapsamında çekimler, Foça, Karaburun, Tire, Çeşme, Urla gibi doğal güzelliklerin yoğunlaştığı mekanlarda gerçekleştiriliyor. Fabrikada size özel üretilen albüm haricinde, 4 dakikalık kısa bir film de sizlere hediye edilmekte. Düğün Hikayesi paketinde ise, kuaför hazırlığından başlayarak after parti eğlencesine kadar düğün boyunca çekilen tüm görüntülerden 5 dakikalık film tadında bir video elde ediliyor. Panoramik albüm ise, bu paketle size hediye edilenlerden.

Kapadokya Paketi’nde ise, tarihin en eski barınaklarından olan Kapadokya’da yapılan efsanevi çekimlerden oluşmakta. Tekrar tekrar izleyeceğiniz 5 dakikalık bir video da pakete dahil. Sizin seçmiş olduğunuz albüm, özel tasarım kutusu ile beraber sizlere hediye ediliyor.

Foto Cihan Düğün Dış Çekim Fiyatları

Fiyata dair baya uygun bir yelpaze sunan Foto Cihan, başlangıç paketi ile 1.000 TL’den başlayan hizmetler sunmakta. Dış çekime dair bütün ayrıntıları bulabileceğiniz her şey dahil paket fiyatları ise sadece 1.500 TL. Daha detaylı bilgi almak için lütfen "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden faydalanabilirsiniz.

Stüdyo Çekim Paketleri

Sizin istediğiniz dekora ve kaliteli aydınlatmanın eşliğinde harika bir stüdyo deneyimi sizleri bekliyor. Pozlamalar konusunda da sizlere destek olan Foto Cihan, çekim sonunda 12 pozdan oluşan panaromik bir albüm oluşturuyor.

Bir diğer stüdyo albümü ise, çiftler tarafından çokça tercih ediliyor. Sizlere özel hazırlanan dekorlar ve estetik dokunuşlar, modern ışık sistemleri ile bir şölen sunuyor. Kusursuz pozlamalar sayesinde 20 pozdan oluşan bir albüm sizlere sunuluyor.

Foto Cihan Nerededir?

İzmir’de Çiğli ilçesi konumlanan bu firma, tüm Türkiye’ye hizmet vermekte. Bu firmanın iki farklı şubesi mevcut. Fakat Foto Cihan’ın merkezi Çiğli’de. Fiziksel olarak mekana gitmek isteyen kişiler için ulaşım çok kolay şekilde sağlanabilmektedir.

Ataşehir Mah. Anadolu Cad. Belediye İş Merkezi No: 951/A Çiğli / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İzmir olmak üzere, Türkiye geneline hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, stüdyo çekimi, mezuniyet çekimi, hamile çekimi gibi her türlü konsept Foto Cihan ile mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 4 hafta önce iletişime geçilse fena olmaz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekip temini ve düğün hikayesinin görselleştirilmesi sizlere sunulan ek özelliklerden. Firmanın kendi tasarımı olan ve kaliteli materyallerden hazırlanan geniş kapaklı bir albüm mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Uzman bir ekibin hakimiyetinde modern kamera ve sinematografik cihazlar, başlangıç paketinde sizlere sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Profesyonel görsellik ve kaliteli fotoğraf çekimleri, istenilen mekanda dış çekim avantajları her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kapadokya, Kuş Cenneti, Foça, Çeşme gibi yerlerde özel konseptlerde dış çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta gibi bir süre zarfında fotoğraf ve videolar teslime hazır hale geliyor.

Foto Cihan düğün fiyatları ne kadar?

Foto Cihan düğün fiyatları Foto Cihan düğün fiyatları Foto Cihan organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Foto Cihan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Cihan

Yorum yaz