Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1250 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Foto Ceylan

İzmir ilinde farklı konseptler eşliğinde eğlenceli bir düğün çekimi ve dış çekim fotoğrafçısı arıyorsanız Foto Ceylan tam size göre! 40 yılı aşkın süredir onlarca çiftin en mutlu anlarını ölümsüzleştiren Ceylan Fotoğrafçılık ile kaliteli hizmeti cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Düğün çekimi başlangıç fiyatları 750 TL'den başlayan firma hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Ceylan Fotoğrafçılık, 1974 yılında başladıkları fotoğraf serüvenlerini günümüzde aynı başarı ve özveri ile sürdürüyor. Dış çekim konseptleri konusunda oldukça başarılı olan firma, dilerseniz kendi özel hazırladıkları arka planları ile çekimlerinize renk katıyor. İzmir'in her yerinde çekim hizmeti veren Ceylan, çekim mekanı konusunda kararsız kalan çiftler için de danışmanlık hizmeti sunuyor. En güzel dış çekim pozları ile en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için bu deneyimli ekibe güvenebilirsiniz.

Firmadan alacağınız hizmet dış çekim ile kısıtlı kalmıyor. Stüdyo çekimi konusunda da ekip ile çalışabilirsiniz. Fotoğrafların düzenlenmesi konusunda usta bir grafik ekibi ile çalışan Ceylan sayesinde çekimlerinizi kusursuzlaştırabilirsiniz. Ayrıca save the date ve trashday konseptlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün klibi çekimi, düğün belgeseli ve katalog çekimlerinde de bu başarılı firmayı tercih edebilirsiniz.

Foto Ceylan Dış Çekim ve Düğün Çekimi Fiyatları

Çekim fiyatları konusunda İzmir ilindeki diğer rakiplerine göre oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan düğün fotoğrafçısı, kaliteli hizmeti cazip alternatifler ile sunuyor. Paket başlangıç fiyatları 750 TL'den başlıyor. Daha kapsamlı bir hizmet almak isterseniz her şey dahil paketleri tercih edebilirsiniz. Her şey dahil paketlerde ise 1250 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Olanakları

Ceylan Fotoğrafçılık, sunduğu olanaklar ile de çiftlerden büyük ilgi topluyor. Dış çekim ve düğün çekimi sonrasında, çekimlerin orijinallerini çiftlere teslim ediyor. Talebinize göre şehir dışında ve yurt dışında da hizmet verebiliyor. Seçtiğiniz pakete göre çerçeveli veya katalog halinde ürün teslimi alabiliyorsunuz.

Çekim için tarihinizi belirledikten 2 hafta önce firma ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Çekimleriniz ise ortalama bir ay içerisinde teslim ediliyor.

Nerededir?

Foto Ceylan stüdyosu İzmir'in Konak ilçesinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşılabilen mekana metro, tramvay, ESHOT ve vapur seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Konak, Mücibur Rahman Sokağı 7 C, 35250 Konak / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün çekimi, kına çekimi, düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli, save the date ve trashday çekimleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, orijinallerin teslimi, ekipman temini, danışmanlık ve dilediğiniz bölgede çekim imkanları yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma çekiminiz için özel arka plan hazırlayabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 ay içerisinde teslim ediliyor.

Foto Ceylan düğün fiyatları ne kadar?

Foto Ceylan düğün fiyatları Foto Ceylan düğün fiyatları Foto Ceylan organizasyon fiyatları ise 750 - 1250 TL arasında değişmektedir.

Foto Ceylan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Foto Ceylan

Yorum yaz