Forbes Kır Düğün Bahçesi

Şehrin için doğallığı yaşamak ve bunu organizasyonlarınızda da yaşatmak isterseniz Forbes Kır Düğün Bahçesi sizin için tasarlandı! Her misafiriniz ile tek tek ilgilenilen bu kır düğünü alanında zarafetin davete dönüştürülmüş halini yaşayacaksınız. Düğün için checklist yapılan ve her detayı kontrol edip; Bir eksikliğe asla mahal vermeyen profesyonel bir ile çalışmak bu ışıklı güne kalite katacak. Siz ve sevdiklerinizi yıllarca beklediği ailenizin mürüvvetini görmek için ilmek ilmek hazırlık yaptığı bu gecede bizim de payımız olsun istiyoruz !

Nişan organizasyonlarınızda da özel süslenmiş nişan makası yüzüklerin takıldığı ve aile büyüğünüzün kurdele kesme anında çekilen fotoğraflar ve nişan canlı yayını ile isteklerinizi ötesine geçiyoruz.

Forbes Kır Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

Minimum 500 maksimum 750 kişi kapasitesine sahip olan salonumuzda neler yok ki ! Öncelikle siz salonumuza giriş yaptığınız andan itibaren yeşilin kokusu ve rengi ile ruhunuzu dinlendirmeye başlıyor ve bu muhteşem gün için hazırlanmaya başlayacaksınız. Kuaföre gitmek ile vakit kaybetmek istemezseniz makyöz be kuaförünüzü salonumuza getirtebilir gelin odanızda hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Tabi ki hizmetlerimiz bununla sınırlı değil ! Siz mekanımızın ambiansına kendinizi bırakmışken ekibimiz sizden aldığı fotoğraflar ile size düğün hikayesi hazırlayacak. Düğün hikayeniz siz ilk dansınızı ederken projeksiyonda gösterilecek. Aşkınızın başından bugüne kadar ki süreçte tüm güzel anılarınız tazelenecek. Geniş pist alanımız ise doyulmaz eğlenceyi dans ile renklendirme imkanını rahat bir şekilde sunacak. Kır düğün alanında yürümek ve eğlenmek zor diye düşünmeyin çünkü Forbes Kır Düğün Bahçesinde tahtadan yapılmış bir gelin yolu ve gelin pisti ayrıca masaların arasında da yollar bulunmaktadır.

Yemekli veya kokteyl tadında da düzenleyebileceğiniz davetinize en özel tatlar damga vuracak ve şık kostümlü host/hosteslerimiz her an yardıma hazır olup servisleri zamanında ve kargaşa yaşanmadan servis edeceklerdir.Kokteyl için özel bardaklar ve kuruyemişler masada bulunacak her masa ve sandalye istediğiniz kombine göre giydirilecektir. Ses ve orkestra tüm gece hizmetinizde olacak ne tür müzik veya yöresel oyun dilerseniz orkestra ekibimiz memnuniyetle parçaları seslendirecektir.

Forbes Düğün Salonu Nerededir ? Forbes Düğün Salonuna Nasıl Gidilir ?

İzmir’in Buca bölgesinde bulunan salonumuza aracınız ile İzmir merkezden D300 karayolu ile yaklaşık 12 dakika sürmekte olup alternatif güzergah olarak Seyfi Demirsoy Caddesi üzerinden 16 dakikada ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma tercih eden sevgili konuklarımız ise başlangıcı Alsancak’tan olmak üzere 581 ve 17 numaralı otobüsler ile 51 dakika sürmekte olup İzmir merkezinden 80 ve 877 numaralı otobüsler ile rahat ve güvenli bir şekilde salonumuza ulaşabilirsiniz.

Mekanımızda hem tüm davetlerinizi gerçekleştirecek hem de bu ailenin bir parçası olarak içiniz rahat bir şekilde en mükemmel organizasyonu gerçekleştireceksiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok şık ve gösterişli bir kır düğün alanı ve tüm detaylarla kusursuz. Çalışanlar çok iyi insanlar ve hizmetleri eşsizdi, dolayısıyla düğün gecemiz de harikaydı, çok memnun kaldık…

Yorum yaz