İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
---
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
650
Max
Otopark
1300
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Klima

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Florya Sosyal Tesisleri bünyesinde yer alan üç farklı davet alanından biri olan bu davet alanı, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunuyor. Bütün organizasyon aşamalarında ve menü seçiminde söz sahibi olabileceğiniz bu davet alanında, düğün, nişan, sünnet, lansman, mezuniyet, doğum günü gibi pek çok çeşitli etkinliğe ev sahipliği yapılabiliyor. Üstelik salon tüm bu imkanları müşterilerine mümkün olan en uygun fiyattan sunuyor! Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Davet Alanı Özellikleri

Kapalı bir davet alanı olan İdeal Salon, 650 konuğa kadar hizmet vermebilmekte. Salonun bu geniş kapasitesi, yüksek tavan özelliği ile birleşince düğünlerinizi kalabalık ama rahat bir şekilde düzenlemenize imkan tanıyor. Mekanı diğer davet alanlarından ayıran özellik ise, kendi içinde bir adet kulis ve gelin odasına sahip olması. 1.000’den fazla araç kapasitesi bulunan otoparkı ile İdeal Salon sizleri ve konuklarınızı hiçbir imkandan mahrum bırakmıyor.

Salon, Marmara Denizi’ne bakan cephesiyle, sizlere fotoğraflarınız için harika bir arkaplan manzarası sunuyor. Mekanın bu eşsiz manzarası, beyaz renginin ağırlıkta olduğu, sade ama şık bir dekorasyon ile desteklenmiş. Masa süslemeleri için şamdan ve çiçek gibi imkanlara sahip olan Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon, farklı dekorasyon seçeneklerine de sahip.

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon Düğün Fiyatları

Düğün gibi organizasyonlarınız için eşsiz bir manzara ve şık bir dekorasyon imkanı sunan mekan, uygun fiyatlarıyla da beğeni topluyor. Salonda kokteyl paketi başlangıç fiyatı 30 TL. Hatırlatmakta fayda var ki, mekanda kokteyl hizmeti sadece hafta içi düzenlenen etkinliklerde verilmekte. Yemekli davetlerde ise menü içeriğine bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar söz konusu. Mekanda hafta içi yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Hafta sonu fiyatı ise 100 TL.

Olanaklar

Deneyimli bir ekibe sahip olan Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon, düğün ve davetlerinizin ihtiyaç duyduğu pek çok şeyi sizler için temin edebiliyor. Alanında uzman organizasyon sorumluları ile çalışan mekan, organizasyonlarınızı tam olarak istediğiniz şekilde planlıyor. Böylece hayalini kurduğunuz düğünü eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Fotoğraf ve video çekimi ise şirketin sorumluluğunda sanat eserine dönüşüyor. Klima ve ısıtma sistemleri ile dört mevsim hizmet veren bu mekanda son model ses,sahne ve ışık sistemi de bulunuyor.

Organizasyon, mekan dekorasyonu, ses - ışık ve fotoğraf çekimi konusunda hizmet odaklı prensipleri bulunan bu davet alanında, bütün bunların haricinde maharetli aşçılar ve titiz servis personelleri bulunuyor. Menü içeriklerinden de kısaca bahsetmek gerekirse, birbirinden leziz 4 faklı menü bulunan mekanda, 2 farklı kokteyl menüsü sunuluyor. Mekanın spesiyallerinden, Florya kebabı, patlıcan beğendili kuzu kavurma, kuzu tandır, kiremitte fesleğen soslu ve barbekü soslu köfte, Bolonez ve Napoliten soslu makarna seçeneklerini menü listesine dahil etmenizi öneririz.

Salonda düğün ve davet dışında, kır düğünü, nişan, sünnet, mezuniyet tören, kurumsal etkinler ve bayi toplantısı gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon Nerededir?

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bulunan salona ulaşım oldukça kolay. Şehir merkezinde bulunan salona misafirleriniz şahsi araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilir. Toplu taşıma ile ulaşmak isteyen misafirlerinizse 72T, 73Y, BN1 otobüs hatlarını tercih edebilir ve A-04 numaralı minibüslerle de salona ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Marmaray ile de tesise ulaşım mümkün. Salonun açık adresi ise şu şekilde:

İtfaiye Caddesi No: 1 Yeşilköy Halk Pazarı Yanı, Yeşilköy İtfaiye Arkası Florya/Bakırköy/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tesiste yer alan sıra dışı bir ekip sayesinde, dışarıdan herhangi bir firma temin edilmesine gerek yok.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, söz, nişan, sünnet, açılış, doğum günü, mezuniyet, lansman, resepsiyon gibi bütün etkinlikler burada düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark imkanı ve etkinlik öncesinde menü tadımı gibi olanaklar, sizlere sunulan ek avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, ses - sahne ve ışıklandırma sistemleri, dört mevsime uygun iklimlendirme seçenekleri başlangıç paketi kapsamında bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, menüde değişiklik imkanı, kişiselleştirilmiş konsept seçenekleri her şey dahil paket kapsamında.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Florya Sosyal Tesisleri'nde açık ve kapalı olmak üzere birden fazla davet alanı mevcut. Bu yazıda bahsettiğimiz İdeal Salon da bunlardan biri.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses ve müzik organizasyonu mekan tarafından sizlere sunulmakta.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Hafta içi ve hafta sonu farklı alternatiflerin bulunduğu 4 farklı menü içeriği ve buna ek olarak 2 farklı kokteyl menü seçeceği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23.00'e kadar müzik yayını ve servis devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin fikirleriniz doğrultusunda şekillendirilen tema seçenekleri bulunuyor.

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon organizasyon fiyatları ne kadar?

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Florya Sosyal Tesisleri İdeal Salon kapalı alan kapasitesi 400 - 650 kişiliktir,

Yorum yaz